Data rozpoczęcia: 26.08.2017
Cena: 120 zł

Szkolenie doskonalące dla: nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego i szkolnego, pedagogów, studentów, instruktorów zajęć muzycznych, muzyczno-ruchowych oraz wszystkich zainteresowanych.
Podczas kursu zostaną zaprezentowane utwory muzyczne różnych kompozytorów, do których uczestnicy:

• poznają ruch przy muzyce (16 układów – proste formy taneczne);
  • instrumentację (na fabrycznych i niefabrycznych instrumentach);
  • melorecytację, jak i pewne formy fabularyzacji prezentowanych przykładów.

W „repertuarze” Batii znajdują się muzyczne pokazy utworów z epoki baroku, klasycyzmu, romantyzmu oraz muzyki XX w. Obok muzyki poważnej są też ludowe utwory z Argentyny, Izraela i Jemenu

Dużą zaletą metody jest możliwość jej stosowania przez opiekunów, nauczycieli, studentów z mniejszym doświadczeniem muzycznym.

Dzięki tej metodzie poznamy różne formy aktywności: słuchanie, granie, tańczenie i śpiewanie z elementami pantomimy, dramy i różnych form plastycznych.

MIEJSCE: Warszawa, Klub Osiedlowy Jelonki, ul. Sucharskiego 3

TERMIN: 26 sierpnia 2017 godz. 10.00 – 15.00

Cena: 120 zł
(obejmuje otrzymanie Certyfikatu ukończenia szkolenia doskonalącego „Metody Aktywnego Słuchania Muzyki wg Batii Strauss w pracy z dziećmi” stop.  1