Data rozpoczęcia: 30.09.2017
Cena: 120 zł

Szkolenie doskonalące w formie warsztatu metodycznego. Stanowi garść sprawdzonych pomysłów i inspiracji popartych wieloletnim doświadczeniem pracy z dziećmi w wieku od 0 do 5 roku życia.

Dla: nauczycieli, opiekunów, rodziców, studentów oraz wszystkich, którzy chcą podnieść kwalifikacje zawodowe, zdobyć praktyczne umiejętności i warsztat pracy z dziećmi! Udział w szkoleniu gwarantuje uzyskanie Certyfikatu ukończenia szkolenia wydanego zgodnie z Rozp. MEN, otrzymanie materiałów szkoleniowych i skryptu z opisem zajęć, płyty CD.

Cel: przekazanie praktycznej wiedzy i umiejętności i inspiracji do pracy z dziećmi w żłobku, klubie malucha, zajęciach rozwijających itp., zapoznanie z zabawami, ćwiczeniami i piosenkami, które skutecznie sprawdzą się w pracy z grupą 0-5 lat.

PROGRAM SZKOLENIA:
—  Zabawy manipulacyjne – warsztaty metodyczne
— Zabawy konstrukcyjne – warsztaty
— Zabawy badawcze – warsztaty
— Zabawy dydaktyczne – warsztaty
— Zabawy tematyczne – warsztaty
— Zabawy rytmiczno-ruchowe – warsztaty
— Zabawy swobodne – warsztaty
— Zabawy kierowane – warsztaty
— Zabawy samotne – warsztaty
— Zabawy indywidualne – warsztaty
— Zabawy grupowe, zespołowe i współ-zespołowe – warsztaty
— Zabawy równoległe – warsztaty

KOSZT: 120 zł

MIEJSCE: Lublin, ul. Jaczeskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe

TERMIN: 30 września (sobota) 2017 r. ; GODZ. 10.00 – 16.00

TRENER: Marlena Sapalska – trener szkoleń z zakresu metod pracy z dziećmi od 0 do 5 lat, form plastyczno-artystycznych oraz organizacji czasu wolnego. Pasjonatka pracy z dziećmi, na co dzień pracuje z żłobku na stanowisku opiekuna dziecięcego.

ORGANIZATOR KURSU: Instytucja Szkoleniowa ISKRA Sp. Z o.o.