Data rozpoczęcia: 20.01.2018
Cena: 137 zł

Poszukujesz nowatorskich pomysłów i inspiracji albo dodatkowej pracy? Jeśli tak, ten kurs jest dla Ciebie!!! Podpowiemy jak rozpocząć przygodę z animacją i w praktyce przećwiczymy różnorodne pomysły do pracy z dziećmi od 3 lat, wieku przedszkolnym i szkolnym.

Mamy doświadczenie i chętnie się nim podzielimy!  Z nami poznasz wspaniałe gry i zabawy oraz międzypokoleniowe konkurs. Wyjdziesz z głową pełną pomysłów, które rewelacyjnie sprawdzą się w organizacji czasu wolnego, feriach letnich i zimowych, imprezach okolicznościowych: festynach, urodzinkach, weselu oraz zajęciach dydaktycznych.

04.02.2018 *** Kraków, Strąkowa 7, Przedszkole Samorządowe nr 10

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ!

Po ukończeniu kursu otrzymasz kwalifikacje potwierdzone Certyfikatem MEN oraz tytuł Animatora Zabaw Dziecięcych.

PROGRAM godz. 9.00 – 17.00:

• Animator Zabaw Dziecięcych – autoprezentacja w teorii i praktyce (Czyli od czego zacząć?)
  • Najlepsze zabawy integracyjne dla małych i dużych grup dzieci
  • Sprawdzone zabawy, gry i konkursy dla dziewczynek i chłopców, grup międzypokoleniowej
  • Tańce, pląsy i zabawy taneczne
  • Zabawy z chustą i tunelem animacyjnym
  • Jak rozkręcić dobrą imprezę? – pakiet sprawdzonych pomysłów i scenariuszy
  • Modelowanie balonów
  • Malowanie twarzy
  • Przepis na domowe, ekologiczne bańki mydlane

TRENER: mgr Sylwia Sawa-Pasternak

CENA: 137 zł

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA Sp. z o.o.

Dla zainteresowanych (po wcześniejszym zamówieniu ) możliwość zakupienia:

• balonów do modelowania  18.00 zł (100 szt)
  • pompka do balonów 8 zł

link do filmu z zajęć    https://www.youtube.com/watch?v=XM9toLLAePg&feature=youtu.be

ZAPISY:

Po uzupełnieniu formularza, uczestnik otrzyma na e-maila informację o PRZYJĘCIU ZGŁOSZENIA

1.Osoba indywidualna –137 zł
ISKRA-EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.,ul. Młodej Polski 32/83, Lublin
IDEA BANK  13 1950 0001 2006 6594 2703 0002

Tytułem:  Animator + miasto: Lublin lub Kraków

UCZYMY ODPOWIEDZIALNOŚCI  Nieuregulowanie płatności  jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w kursie.

1. lub PŁATNOŚĆ na podstawie Faktury dla pracodawcy  z terminem płatności 7 dni  od dnia kursu.