Data rozpoczęcia: 22.10.2017
Cena: 130 zł

Poszukujesz nowatorskich pomysłów i inspiracji albo dodatkowej pracy? Jeśli tak, ten kurs jest dla Ciebie!!! Podpowiemy jak rozpocząć przygodę z animacją i w praktyce przećwiczymy różnorodne pomysły do pracy z dziećmi od 3 lat, wieku przedszkolnym i szkolnym.

Mamy doświadczenie i chętnie się nim podzielimy!  Z nami poznasz wspaniałe gry i zabawy oraz międzypokoleniowe konkurs. Wyjdziesz z głową pełną pomysłów, które rewelacyjnie sprawdzą się w organizacji czasu wolnego, feriach letnich i zimowych, imprezach okolicznościowych: festynach, urodzinkach, weselu oraz zajęciach dydaktycznych.

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ!

Po ukończeniu kursu otrzymasz kwalifikacje potwierdzone Certyfikatem MEN oraz tytuł Animatora Zabaw Dziecięcych.

• Animator Zabaw Dziecięcych – autoprezentacja w teorii i praktyce (Czyli od czego zacząć?)
  • Najlepsze zabawy integracyjne dla małych i dużych grup dzieci
  • Sprawdzone zabawy, gry i konkursy dla dziewczynek i chłopców, grup międzypokoleniowej
  • Tańce, pląsy i zabawy taneczne
  • Zabawy z chustą i tunelem animacyjnym
  • Jak rozkręcić dobrą imprezę? – pakiet sprawdzonych pomysłów i scenariuszy
  • Modelowanie balonów
  • Malowanie twarzy
  • Przepis na domowe, ekologiczne bańki mydlane

TRENER: mgr Sylwia Sawa-Pasternak

CENA: 130 zł

TERMIN: 22 październik (niedziela) 2017 r. GODZ. 9.00 – 17.00
MIEJSCE: Lublin, Jaczewskiego 5 (Medyczne Studium Zawodowe im. S. Liebharta), p.1.

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA Sp. z o.o.

Dla zainteresowanych (po wcześniejszym zamówieniu ) możliwość zakupienia:

• balonów do modelowania  18.00 zł (100 szt)
  • pompka do balonów 8 zł

link do filmu z zajęć    https://www.youtube.com/watch?v=XM9toLLAePg&feature=youtu.be

ZAPISY:

Do 3-6 godz. po uzupełnieniu formularza, uczestnik otrzyma na e-maila informację o PRZYJĘCIU ZGŁOSZENIA

Płatność/Warunek udziału:

1.Osoba indywidualna – opłata kursu 130 zł termin płatności do 7 dni przed jego rozpoczęciem

ISKRA-Edukacja, animacja, szkolenia. Sylwia Sawa-Pasternak, Dobryniów 51A, 22-351 Łopiennik Górny

na nr konta: 26 1950 0001 2006 0198 0198 0002    Tytułem:  Animator Lublin

UCZYMY ODPOWIEDZIALNOŚCI  Nieuregulowanie płatności  jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w kursie.

1. lub PŁATNOŚĆ na podstawie Faktury dla pracodawcy  z terminem płatności 7 dni  od dnia kursu.