Zapraszamy na szkolenie doskonalące „Analiza rysunku dziecka”.

Dla: nauczycieli, pedagogów, studentów i rodziców dzieci, którzy poszukują psychologicznej wiedzy, inspiracji i praktycznych wskazówek do terapii, edukacji i wychowania.
Kurs będzie realizowany w formie praktycznego warsztatu
Program:
1.Twórczość dziecięca źródłem informacji dla osób pracujących z dziećmi:
2. Aktywność plastyczna i rozwój rysunkowy dziecka.
3. Dziecko i jego rodzina jako system.
4. Jak analizować rysunki dzieci (symbolika kolorów, wykorzystanie przestrzeni, kreska, kształt)
5. Testy projekcyjne – analiza
6. Obraz siebie – projekcja twórcza.

TERMIN: 1 października 2017 r. GODZ. 10.00 – 15.00
Cena: 100 zł

Po ukończeniu szkolenia zdobędziesz Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego z zakresu: „Analiza rysunku dziecka”.
Dokument wydajemy na podstawie & 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).

MIEJSCE: Warszawa, ul. Sucharskiego 3, Klub Osiedlowy Jelonki

TRENER: mgr Barbara Libicka – Gortadt

Pedagog specjalny i reedukator. Od 13 lat prowadzi terapię dzieci w przedszkolnej grupie terapeutycznej w Warszawie. Trener kreatywności i Arteterapii. Ukończyła Podyplomowe Studia Terapii I Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia prowadzić szkolenia dzieląc się pasją, wiedzą i swoim doświadczeniem.

Do 3-6 godz. po uzupełnieniu formularza, uczestnik otrzyma na e-maila informację o PRZYJĘCIU ZGŁOSZENIA

Płatność/Warunek udziału:

1.Osoba indywidualna – opłata  100 zł termin płatności do 7 dni przed rozpoczęciem kursu

dane do przelewu: ISKRA-EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.  Młodej Polski 32/83, Lublin

na nr konta: 13 1950 0001 2006 6594 2703 0002      Tytułem:  Analiza Rysunku Warszawa

2. LUB PŁATNOŚĆ po wystawieniu Faktury z terminem płatności 7 dni  od dnia kursu.