Data rozpoczęcia: 30.09.2017
Cena: 100 zł

Szkolenie doskonalące dla: nauczycieli wychowania przedszkolnego i szkolnego, pedagogów, psychologów, terapeutów, studentów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką szkolenia

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU:

• poznasz moc bajkoterapii w praktyce
  • dowiesz się, dlaczego bajkoterapia jest skuteczna, jaki i kiedy ją stosować?
  • poznasz zasady pisania bajek dotykających różne problemy
  • zaprezentujemy metody, które ułatwiają dzieciom komunikację i odreagowywanie napięć psycho-fizycznych
  • dowiesz się jak zachęcić dziecko do dzielenia się swoimi przeżyciami, problemami jak i radościami

W PROGRAMIE:
1. Rola bajek w życiu dziecka. Bajkoterapia jako metoda pracy.
2. Rodzaje bajek terapeutycznych.
Część praktyczna – warsztaty:
3. Poznanie i analiza przykładowych rodzajów bajek – WARSZTATY
4. Trudności dzieci a dobór bajki terapeutycznej.
5. Poznanie zasad konstruowania bajek – pomagajek.
6. Tworzenie sensorycznej ilustracji do bajki – WARSZTATY

TERMIN: 30 WRZEŚNIA  2017 r. GODZ. 10.00 – 16.00

Cena: 100 zł
Po ukończeniu szkolenia zdobędziesz Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego z zakresu: „Bajkoterapia – metoda pracy nauczyciela, wychowawcy, terapeuty”
Dokument wydajemy na podstawie & 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).

MIEJSCE: Warszawa, ul. Sucharskiego 3, Klub Osiedlowy Jelonk
TRENER: mgr Barbara Libicka – Gortadt

Pedagog specjalny i reedukator. Od 13 lat prowadzi terapię dzieci w przedszkolnej grupie terapeutycznej w Warszawie. Trener kreatywności i Arteterapii. Ukończyła Podyplomowe Studia Terapii I Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia prowadzić szkolenia dzieląc się pasją, wiedzą i swoim doświadczeniem.