Data rozpoczęcia: 07.10.2017
Cena: 150 zł
W dniu 7 październka 2017 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się
FESTIWAL  INSPIRACJI
„Umiejętności wspomagające edukację, wychowanie i terapię dziecka w przedszkolu”

Zapraszamy na warsztaty podnoszenia kompetencji nauczycieli wychowania przedszkolnego, wychowawców, opiekunów, pedagogów, terapeutów, a także wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym i poszukujących praktycznej wiedzy oraz nowych umiejętności.

Cena udziału w Festiwalu 150 zł w tym:
  • udział w 3 warsztatach – 3 Certyfikaty za udział w każdym;
  • dodatkowo  1 Zaświadczenie za udział w Festiwalu;
  •  materiały szkoleniowe, catering, przekąski.
Wybierz po 1 warsztacie z każdej części programu. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony. Wpisz swoje dane oraz numery wybranych warsztatów w polu „dane firmy”.

09.00 – 9.30 Rejestracja uczestników, odbiór materiałów szkoleniowych, poranna kawa

I część godz. 9.30 – 11.30
1. Zabawy sensoryczne w przedszkolu– Joanna Szpara
2. Ludoterapia w arteterapii – gry i zabawy wspierające rozwój umiejętności interpersonalnych u dzieci „wymagających” – Ilona Grzelak
3. Zabawy terapeutyczne dla dzieci w przedszkolu – Beata Jaworska
godz. 11.30 – 11.50 Przerwa kawowa, rozmowa w kuluarach
II część godz. 11.50 – 14.00
4. Ekologiczne masy plastyczne w pracy z dziećmi z problemami rozwojowymi- sensodydaktyka – Joanna Szpara
5. Tańce i zabawy taneczno-ruchowe w pracy z grupą – Ilona Grzelak
6. Metody postępowania z „trudnym” dzieckiem – Beata Jaworska
godz. 14.00 – 14.15 Przerwa kawowa, rozmowa w kuluarach
III część godz. 14.15 – 16.40
7. Twórcze eksperymenty w przedszkolu – Joanna Szpara
8. Zabawy integracyjne w pracy nauczyciela, wychowawcy, opiekuna – Ilona Grzelak
9. Rodzic trudny – Bank dobrych pomysłów- Beata Jaworska

16.40 – 17.00 Wręczenie Certyfikatów

MIEJSCE:  Ostrowiec Świętokrzyski, Katolicki Zespół Edukacyjny, ul. Grabowiecka 15
ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:  iskra.edu@gmail.com   lub   tel. 504-399-116

Po uzupełnieniu formularza, zgłoszony uczestnik otrzyma w przeciągu 2-6 godz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia na e-maila. W celu rezerwacji miejsca wymagamy opłaty kursu – najpóźniej do 7 dni przed datą jego rozpoczęcia – (szczegóły na e-mailu)
LUB podanie danych pracodawcy/instytucji/firmy (nazwa, adres, nip) wówczas zostanie wystawiona FAKTURA z terminem płatności 7 -14 dni (do uzgodnienia ).

Nieuregulowanie płatności  jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w kursie.