Szkolenie doskonalące dla: nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego i szkolnego, pedagogów, studentów, instruktorów zajęć muzycznych, muzyczno-ruchowych oraz wszystkich zainteresowanych.

10.02.2018  * LUBLINJaczewskiego 5 (Medyczne Studium Zawodowe im. S. Liebharta)

24.02.2018* RZESZÓW,   Langiewicza 29a, Centrum Konferencyjne Hetman (Obok Hotelu Hetman)

17.02.2018 * WARSZAWA, „TEATR BAZA” – sala CZARNA, Podchorążych 39, 00-001 Warszawa

Podczas kursu zostaną zaprezentowane utwory muzyczne różnych kompozytorów, do których uczestnicy:

• poznają ruch przy muzyce (16 układów – proste formy taneczne);
  • instrumentację (na fabrycznych i niefabrycznych instrumentach);
  • melorecytację, jak i pewne formy fabularyzacji prezentowanych przykładów.

W „repertuarze” Batii znajdują się muzyczne pokazy utworów z epoki baroku, klasycyzmu, romantyzmu oraz muzyki XX w. Obok muzyki poważnej są też ludowe utwory z Argentyny, Izraela i Jemenu
Dużą zaletą metody jest możliwość jej stosowania przez opiekunów, nauczycieli, studentów z mniejszym doświadczeniem muzycznym.

Dzięki tej metodzie poznamy różne formy aktywności: słuchanie, granie, tańczenie i śpiewanie z elementami pantomimy, dramy i różnych form plastycznych.

godz. 10.00-15.00
Cena: 127 zł
(obejmuje otrzymanie Certyfikatu ukończenia szkolenia doskonalącego „Metody Aktywnego Słuchania Muzyki wg Batii Strauss w pracy z dziećmi” stop. 1
Certyfikat zgodny z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186) oraz skrypt , notatnik, teczka, długopis oraz płyty CD )

UZUPEŁNIAJĄC FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY PROSIMY O PODANIE

** NAZWY SZKOLENIA   ** oraz  MIASTA !!!

Po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego, uczestnik otrzyma na e-maila informację o PRZYJĘCIU ZGŁOSZENIA

Płatność/Warunek udziału:

1.Osoba indywidualna –127 zł termin płatności 7 dni do dnia kursu

ISKRA-EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.,ul. Młodej Polski 32/83, Lublin

IDEA BANK  13 1950 0001 2006 6594 2703 0002

Tytułem:  BATII STRAUSS + MIASTO

LUB

2. Płatność na podstawie wystawionej faktury dla pracodawcy (prosimy o dane: nazwa, adres, nip placówki) termin płatności 7/14 dni od dnia kursu