Szkolenie doskonalące dla: nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego i szkolnego, pedagogów, studentów, instruktorów zajęć muzycznych, muzyczno-ruchowych oraz wszystkich zainteresowanych.

09.12.2017  * LUBLINJaczewskiego 5 (Medyczne Studium Zawodowe im. S. Liebharta)

18.11.2017 * RZESZÓW,   Langiewicza 29a, Centrum Konferencyjne Hetman (Obok Hotelu Hetman)

25.11.2017 * WARSZAWA, ul. Sucharskiego 3, Osiedlowy Klub Jelonki

25.11.2017 * ŁÓDŹ  ZS Gastronomicznych, ul. Sienkiewicza 88

Podczas kursu zostaną zaprezentowane utwory muzyczne różnych kompozytorów, do których uczestnicy:

• poznają ruch przy muzyce (16 układów – proste formy taneczne);
  • instrumentację (na fabrycznych i niefabrycznych instrumentach);
  • melorecytację, jak i pewne formy fabularyzacji prezentowanych przykładów.

W „repertuarze” Batii znajdują się muzyczne pokazy utworów z epoki baroku, klasycyzmu, romantyzmu oraz muzyki XX w. Obok muzyki poważnej są też ludowe utwory z Argentyny, Izraela i Jemenu
Dużą zaletą metody jest możliwość jej stosowania przez opiekunów, nauczycieli, studentów z mniejszym doświadczeniem muzycznym.

Dzięki tej metodzie poznamy różne formy aktywności: słuchanie, granie, tańczenie i śpiewanie z elementami pantomimy, dramy i różnych form plastycznych.

godz. 10.00-15.00
Cena: 120 zł
(obejmuje otrzymanie Certyfikatu ukończenia szkolenia doskonalącego „Metody Aktywnego Słuchania Muzyki wg Batii Strauss w pracy z dziećmi” stop. 1
Certyfikat zgodny z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186) oraz skrypt , notatnik, teczka, długopis oraz płyty CD )

UZUPEŁNIAJĄC FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY PROSIMY O PODANIE

** NAZWY SZKOLENIA   ** oraz  MIASTA !!!

Po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego, uczestnik otrzyma na e-maila informację o PRZYJĘCIU ZGŁOSZENIA

Płatność/Warunek udziału:

1.Osoba indywidualna –120 zł termin płatności 7 dni do dnia kursu

dane do przelewu: ISKRA-Edukacja, animacja, szkolenia. Sylwia Sawa-Pasternak, Dobryniów 51A, 22-351 Łopiennik Górny na nr konta: 26 1950 0001 2006 0198 0198 0002  Tytułem:  BATII STRAUSS + MIASTO

LUB

2. Płatność na podstawie wystawionej faktury dla pracodawcy (prosimy o dane: nazwa, adres, nip placówki) termin płatności 7/14 dni od dnia kursu