Szkolenie doskonalące w formie warsztatu metodycznego. Autorski warsztat pracy z ciałem, tańcem, ruchem.

Dla: wszystkich poszukujących nowych tanecznych inspiracji, metod i praktycznych ćwiczeń do pracy z grupą dzieci w szkole, przedszkolu, świetlicy, zajęciach rozwijających

CEL: Przekazanie wiedzy i praktycznych umiejętności, pomysłów tanecznych, taneczno-ruchowych, relaksacji opartych oraz inspirowanych metodą pracy indywidualnej i grupowej.

** 13.01.2018  *** Łódź ZS Gastronomicznych, ul. Sienkiewicza 88,

PROGRAM SZKOLENIA:
  • Choreoterapia, tańce w kręgu – wprowadzenie teoretyczne
  • Przykładowe scenariusze zajęć metodą choreoterapii i tańca w kręgu
  • Taneczno-ruchowe formy w integracji grupy, praca z ciałem oraz ćwiczenia rozwijające śniadość ciała – warsztat
  •  Tańce w kręgu (12 tańców z różnych stron świata: Peru, Chile, Izreal, Armenia, Mołdawia, Rumunia, Węgry,  Kaukaz, Transylwania, Europa, Ameryka )
GODZ.: 9.00 – 15.00/16.00

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA

TRENER – ŁÓDŹ mgr Zuzanna Kupnicka –  psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji, arteterapueta, wykładowca akademicki, trener szkoleń.

Warunek uczestnictwa:

1. Osoba indywidualna – OPŁATA KURSU

ISKRA-Edukacja, animacja, szkolenia. Sylwia Sawa-Pasternak, Dobryniów 51A, 22-351 Łopiennik Górny   na nr konta: 26 1950 0001 2006 0198 0198 0002    Tytułem: Choreoterapia + Łódź

lub

2. LUB Płatność na podstawie wystawionej faktury dla pracodawcy (prosimy o dane: nazwa, adres, nip placówki) termin płatności 7/14 dni od dnia kursu