Data rozpoczęcia: 27.01.2018
Cena: 127 zł
Poranny krąg jest metodą wielozmysłową. Polega na uaktywnieniu wszystkich zmysłów: dotyku, wzroku, słuchu, węchu i smaku. Oddziałuje na zmysły w sposób odmienny dla każdej pory roku, aby podkreślać zmiany zachodzące w przyrodzie.
Program:
– Stymulacja percepcji wzrokowej
– Stymulacja percepcji słuchowej
– Stymulacja percepcji dotykowej
– Stymulacja percepcji węchowej
– Stymulacja percepcji smakowej
– Stymulacja zmysłu równowagi
** 13 STYCZNIA 2018 r. (sobota) ** Ostrowiec Świętokrzyski
** 27 STYCZNIA 2018 r. (sobota) ** Lublin, Jaczewskiego 5 (Medyczne Studium Zawodowe im. S. Liebharta), p.1.

GODZ. 9.00 – 15.00

Cena: 127 zł
(obejmuje uzyskanie Certyfikatu ukończenia szkolenia doskonalącego z zakresu „Metoda porannego kręgu – stymulacja polisensoryczna według pór roku, materiały szkoleniowe, skrypt)
Podczas do dyspozycji uczestników słodki poczęstunek oraz serwis kawowy

FORMA SZKOLENIA: warsztaty metodyczne

TRENER: mgr Joanna Szpara

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA Sp. z o.o.

Po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego, uczestnik otrzyma na e-maila informację o potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia.

Płatność/Warunek udziału:

1.Osoba indywidualna –127 zł termin płatności 7 dni do dnia kursu

dane do przelewu: ISKRA-Edukacja, animacja, szkolenia. Sylwia Sawa-Pasternak, Dobryniów 51A, 22-351 Łopiennik Górny na nr konta: 26 1950 0001 2006 0198 0198 0002  Tytułem:  Poranny Krąg Lublin

LUB

2. Płatność na podstawie wystawionej faktury dla pracodawcy (prosimy o dane: nazwa, adres, nip placówki) termin płatności 7/14 dni od dnia kursu