Szkolenie doskonalące kompetencje i praktyczne umiejętności pracy z dzieckiem autystycznym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką szkolenia.

*** 13.05.2018 r.,  CENA: 137 zł *** LUBLIN, Jaczewskiego 5 (Medyczne Studium Zawodowe im. S. Liebharta)

***  10.06.2018 r.. CENA: 150 zł ***  RZESZÓWLangiewicza 29a, Centrum Konferencyjne Hetman (Obok Hotelu Hetman)

PROGRAM:       **GODZ. 9.00 – 16.00

1. Warsztat pracy z dzieckiem autystycznym – ćwiczenia praktyczne
  2. Praca z dzieckiem autystycznym w oparciu o charakterystykę obszarów jego funkcjonowania i dopasowaniem metod pracy:
    • Zaburzenia sensoryczne
    • Stereotypie
    • Fiksacje
    • Lek przed nieznanym
    • Rytualizm
    • Swoistość pamięci i zainteresowań
    • Swoistość języka i mowy
    • Lęk
    • Niezrozumienie i brak akceptacji ze strony innych ludzi
    • Edukacja
    • Organizacja przestrzeni
  3. Pedagogika osób z autyzmem – zagadnienia wstępne
  4. Funkcjonowanie społeczne dziecka ze spectrum autyzmu
  5. Komunikacja z uwzględnieniem metod wspomagających i zastępczych
  6. Ważne pytania i odpowiedzi !!!

FORMA: warsztaty metodyczne
Udział w szkoleniu gwarantuje uzyskanie Certyfikatu ukończenia szkolenia doskonalącego z zakresu „Praca z dzieckiem autystycznym w szkole i przedszkolu”  (wydane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632) ), a także skrypt, notatnik, teczka, długopis.

Po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego, uczestnik otrzyma na e-maila informację o PRZYJĘCIU ZGŁOSZENIA

Płatność/Warunek udziału:

1.Osoba indywidualna** 137 zł Lublin  LUB // ** 150 zł Rzeszów // ** 149 zł Warszawa

ISKRA-EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA Sp. z o.o.

ul. Młodej Polski 32/83, Lublin 20-863

na nr konta: 13 1950 0001 2006 6594 2703 0002

dane do przelewu::  Praca z dzieckiem autystycznym Lublin lub Rzeszów lub Warszawa

LUB