ADRESACI: nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagodzy, studenci, rodzice szukający sposobów wspomagania rozwoju swoich dzieci oraz wszyscy zainteresowani doskonaleniem zawodowym.

*** 3 luty (sobota) 2018 r.  *** Lublin, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe, p.1, Godz. 9.00 – 14.00, Cena: 99 zł

*** 04.03.2018 (niedziela)*** Rzeszów, Langiewicza 29a, Centrum Konferencyjne Hetman (Obok Hotelu Hetman),  Godz. 9.00 – 15.00, Cena: 137 zł

• Treści kształcenia edukacji matematycznej zawarte w podstawie programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej,
  • Przyczyny niepowodzeń w nauce matematyki u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym,
  • Sposoby wspierania dzieci w uczeniu się matematyki,
  • Gry i zabawy wykorzystywane w nauce matematyki.

W CENIE:

• Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego z  zakresu „Matematyka w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – gry i zabawy wspierające rozwój dziecka” (wydane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632) ),
  •  materiały szkoleniowe i skrypt,
  • notatnik, teczka, długopis

TRENER: Beata Jaworska Nauczyciel dyplomowany edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej od 36 lat. Pracuje w przedszkolu w Lublinie. Nauczyciel specjalista, dydaktyk, trener szkoleń o tematyce przedszkolnej i szkolnej. Otwarta, komunikatywna, ceniącą sobie prace z dziećmi i osobami dorosłymi. „Każda z tych relacji jest inna, ale każda przynosi mnóstwo satysfakcji. Lubię dzielić się swoim doświadczeniami, gdyż nie ma większej radości dla osoby wychowującej tyle lat dzieci, kiedy słyszę, że dzięki mnie ktoś wzbogacił się o wiedzę i wykorzysta w życiu zawodowym i prywatnym.

ORGANIZATOR KURSU: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:  iskra.edu@gmail.com  lub  tel. 533-892-168

Po uzupełnieniu formularza, uczestnik otrzyma na e-maila informację o PRZYJĘCIU ZGŁOSZENIA

1.Osoba indywidualna / opłata
ISKRA-EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.,ul. Młodej Polski 32/83, Lublin
IDEA BANK  13 1950 0001 2006 6594 2703 0002

Tytułem:  Matematyka + miasto Lublin/ lubRzeszów

lub PŁATNOŚĆ na podstawie Faktury dla pracodawcy  z terminem płatności 7 dni  od dnia kursu.