Zapraszamy na szkolenie doskonalące w formie warsztatu metodycznego : nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, wychowawców, opiekunów, pedagogów, terapeutów, bibliotekarzy, animatorów oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy oraz nowych umiejętności.

*** 17 listopada 2018 r ***LUBLIN, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe, p. 1, CENA: 129 zł godz. 9.00 – 15.00

Celem szkolenia jest prezentacja i nauka kilkudziesięciu krótkich aktywności ruchowych, które regularnie włączane w proces edukacji przynoszą efekty w postaci bardziej skupionej i lepiej funkcjonującej grupy !!!

Szkolenie jest odpowiedzią na wzrastający deficyt uwagi, zaburzenia motoryki małej i dużej, zawężone pole widzenia spowodowane między innymi siedzącym trybem życia oraz nadmiernym kontaktem dziecka z ekranami współczesnych urządzeń elektronicznych.

W PROGRAMIE:

1. Autorskie pomysły na atrakcyjne gry i innowacyjne zabawy wspierające motorykę dużą i małą.  Ćwiczenia wydłużające koncentrację – fabularyzowane ćwiczenia z użyciem całego ciała.
2. Poszerzanie pola widzenia z użyciem chusteczek
3. Motoryka duża – trening
4. Motoryka mała –  trening z atrakcyjnymi rekwizytami (szklane talarki, kamyczki o zróżnicowanej fakturze oraz wiele innych)
5. Aktywności wzmacniające koordynację ręka-oko
6. Propozycja zestawu gier ruchowych z włączeniem konkretnego tematu.
7. Przykłady wykorzystania elementów teatralnych, muzycznych i plastycznych
8. Prezentacja sposobów na zaangażowanie dzieci do tworzenia własnych gier z wykorzystaniem nabytej wiedzy.

*** W CENIE:

• Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego „Dziecko z zaburzeniami koncentracji uwagi w edukacji szkolnej i wczesnoszkolnej – warsztat zabaw i ćwiczeń dla nauczyciela”
    wydany na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)
  • materiały szkoleniowe, notatnik, teczki, długopisu
  • serwis kawowy

FORMA SZKOLENIA: warsztaty metodyczne

TRENER: mgr Katarzyna Kurowska  – Stworzyła autorski program w oparciu o innowacyjne metody   http://www.talerzykmozliwosci.info/

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA Sp. z o.o.

Po uzupełnieniu formularza, uczestnik otrzyma na e-maila informację o PRZYJĘCIU ZGŁOSZENIA

1.Osoba indywidualna –* * *150 zł za Rzeszów lub 129 zł za Lublin
ISKRA-EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.,ul. Młodej Polski 32/83, Lublin
IDEA BANK  13 1950 0001 2006 6594 2703 0002

Tytułem:  Dziecko z zaburzeniami koncentracji uwagi + miasto Rzeszów Lub Lublin

lub PŁATNOŚĆ na podstawie Faktury dla pracodawcy  z terminem płatności 7/14 dni  od dnia kursu.