Data rozpoczęcia: 17.11.2018

I OGÓLNOPOLSKA EDYCJA AKADEMII Creative Teacher Training
CERTYFIKOWANY KURS –
Trener Kreatywnych Kompetencji

Co odróżnia nas od innymi?

• Kreatywność, energia, umiejętność motywowania innych!
  • Doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń, kursów oraz wiele lat pracy warsztatowej z grupami dzieci, młodzieży i dorosłych

ZAUWAŻYLIŚMY, że trenerom, nauczycielom, pedagogom, animatorom potrzeba nie tylko WARSZTATU i zbioru metod, ale TRENINGU osobistych kompetencji. Zainspirowania i przygotowania osoby do sprostania, coraz to wymagającym klientom/oczekiwaniom RYNKU PRACY.

Wymagane stają się kreatywne kompetencje. Nasz kurs chce sprostać tym oczekiwaniom! Stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie Akademię Trenera Kreatywnych Kompetencji, czyli miejsce wymiany doświadczeń, sprawdzenia swoich możliwości, rozwoju interpersonalnego i otrzymania twórczych superwizji.

Chcesz być?:

• Twórczym nauczycielem,  pedagogiem,  trenerem,  stawiającym na ciągły samorozwój po to,  aby stawać się jeszcze lepszym w swojej pracy!?  Odnieść sukces?  Jeśli to zdanie opisuje Ciebie ten kurs spełni Twoje oczekiwania!

z ISKRĄ

Poznaj swoje możliwości
Pokonaj swoje blokady

P R O G R A M:

17.11.2018 – SOBOTA – Godz. 9.00 – 18.00

*** Warsztat rozwojowo – integracyjny

***  Wprowadzenie do autorskiej metody rozwoju kreatywnych kompetencji. Intelektualne narzędzia do stymulowania kreatywnego myślenia czyli „Jak wymyślać sprawniej”? – warsztat

*** Innowacyjne metody warsztatowe:  polisensoryczne metody pracy usprawniające pamięć długoterminową;  kreatywne,  rozwijające twórczość własną zadania i eksperymenty
***  „Obudź swoją kreatywność i rozwiń kompetencje interpersonalne” – warsztat prowadzony metodą nauki w twórczym działaniu

***„Wymiennik” warsztatowe odnajdowanie wiedzy oraz wymiana doświadczeń między uczestnikami kursu.

18.11.2018 – NIEDZIELA – Godz. 9.00 – 17.00

*** Warsztat pracy ze świadomością „Odkryj siebie w ruchu”

*** „Obudź mózg” warsztat narzędzi zwiększających możliwości koncentracji i uwagi, poszerzanie granic swojego rozwoju.

*** Odkrywanie motywacji w codzienności – model biznesowy

*** Podsumowanie i wręczenie Certyfikatów

Gwarantujemy konkretne, innowacyjne, twórcze i niesztampowe sposoby rozwoju osobistego i podwyższania kompetencji. Nie czekaj !!! Zrób coś dla siebie!!! Zapisz się!!!

Cena warsztatów obejmuje:

• Udział w I OGÓLNOPOLSKIEJ EDYCJI AKADEMII
  • Otrzymanie Certyfikatu „ Creative Teacher Training – Trener Kreatywnych Kompetencji ” w języku polskim i angielskim
  • 2 obiady, kolacja, zdrowe przekąski, serwis kawowy
  • Materiały szkoleniowe
  • płyta DVD i książka „Eksperymenty i zabawy badawcze uczą myśleć i działać. Metodyka wykorzystywania prostych doświadczeń chemiczno-fizycznych w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”

Koszt udziału: 370 zł

MIEJSCE: Lublin, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe

Możliwość uzyskania zniżek grupowych. Wysokość zniżki ustalana indywidualnie, prosimy o kontakt mailowy na iskra.edu@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona!!!  Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie jest ważne po wpłaceniu bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł na konto:

13 1950 0001 2006 6594 2703 0002

ISKRA-EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA Sp. z o.o.  Młodej Polski 32/83, Lublin 20-863