Jeśli szukasz inspiracji na organizację czasu wolnego, czegoś czym można się wyróżnić i maksymalnie przyciągać uwagę uczestników: zajęć, zabawy, animacji, spotkania. Zapisz się na kurs grywalizacji w animacji!!!

Zapraszamy: nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, wychowawców, opiekunów, pedagogów, terapeutów, bibliotekarzy, animatorów oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy oraz nowych umiejętności.

• Niekonwencjonalne pomysły na wszechstronny rozwój: społeczny, emocjonalny, poznawczy, intelektualny grup od 5 do 100+ lat
  • Kreatywne wykorzystanie różnorodnych gadżetów i przestrzeni w współzawodnictwie
  • Grywalizacja grupowa – gry dla grup wieloosobowych (od 2 do 100 osób)
  • Grywalizacja indywidualna  (z nagrodami od Sklepu Akson)
  • Grywalicja tematyczna – pomysły na różne okoliczności/tematy (historyczne, geograficzne , patriotyczne; itp.)
  • Trening tworzenia gry – zasady i wskazówki

SUPER NAGRODY  dla zwycięzców indywidualnych i grupowych, sponsorowane przez  Sklep Animatora.

Zniżki 10% na zakupy https://sklepanimatora.pl/

MIEJSCE: LUBLIN, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe, p.1

TERMIN:  22.04.2018 r. (niedziela)

*** CENA: 120 zł

• Certyfikatu ukończenia kursu doskonalącego „ Grywalizacja w animacji czasu wolnego” wydany na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)
  • materiały szkoleniowe
  • notatnik, teczki, długopisu

FORMA SZKOLENIA: warsztaty metodyczne / edukacja przez zabawę

*** GODZ. 10.00 – 15.30

ORGANIZATOR KURSU: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:  iskra.edu@gmail.com  lub  tel. 533-892-168