Poszukujesz nowatorskich pomysłów i inspiracji albo dodatkowej pracy?

Jeśli tak, ten kurs jest dla Ciebie!!!  Podpowiemy jak rozpocząć przygodę z animacją i w praktyce przećwiczymy różnorodne pomysły do pracy z dziećmi od 3 lat, wieku przedszkolnym i szkolnym.

Mamy doświadczenie i chętnie się nim podzielimy!  Z nami poznasz wspaniałe gry i zabawy oraz międzypokoleniowe konkurs. Wyjdziesz z głową pełną pomysłów, które rewelacyjnie sprawdzą się w organizacji czasu wolnego, feriach letnich i zimowych, imprezach okolicznościowych: festynach, urodzinkach, weselu oraz zajęciach dydaktycznych.

Uzyskasz w jednej cenie ** 2 certyfikaty:

1. Certyfikat ukończenia kursu „Animator Zabaw Dziecięcych”
  2. oraz Certyfikat Animator Tańca

*** 6 październik 2018 *** LUBLIN, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe, Cena: 159 zł ***

***  6 październik 2018 r..  Rzeszów, ul.  3-go Maja 15, Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, im. ks. Stanisława Konarskiego, CENA: 167 zł ***

***  27 października .2018 r. *** WARSZAWA, TEATR BAZA” – UL.  Podchorążych 39 * GODZ. 9.00-17.00, *** CENA: 197 zł

W CENIE także :
! Pakiet animatora (pompka + balony), 2 Certyfikaty, serwis kawowy, gwarancja satysfakcji i moc inspiracji od profesjonalistów!

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ!

Po ukończeniu kursu otrzymasz kwalifikacje potwierdzone Certyfikatem MEN oraz tytuł Animatora Zabaw Dziecięcych.

PROGRAM godz. 9.00 – 17.00:

• Animator Zabaw Dziecięcych – autoprezentacja w teorii i praktyce (Czyli od czego zacząć?)
  • Najlepsze zabawy integracyjne dla małych i dużych grup dzieci
  • Sprawdzone zabawy, gry i konkursy dla dziewczynek i chłopców, grup międzypokoleniowych
  • Tańce, pląsy i zabawy taneczne
  • Autorskie tańce do muzyki do różnych hitów muzycznych i  Mini Disco
  • Zabawy z chustą i tunelem animacyjnym
  • Jak rozkręcić dobrą imprezę? – pakiet sprawdzonych pomysłów i scenariuszy
  • Modelowanie balonów
  • Malowanie twarzy
  • Przepis na domowe, ekologiczne bańki mydlane

TRENER: mgr Sylwia Sawa-Pasternak

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA Sp. z o.o.

Po uzupełnieniu formularza, uczestnik otrzyma na e-maila informację o PRZYJĘCIU ZGŁOSZENIA

1.Osoba indywidualna –* * * zaliczka 50 zł
ISKRA-EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.,ul. Młodej Polski 32/83, Lublin
IDEA BANK  13 1950 0001 2006 6594 2703 0002

Tytułem:  Animator + miasto: Lublin

UCZYMY ODPOWIEDZIALNOŚCI  Nieuregulowanie płatności  jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w kursie.

lub PŁATNOŚĆ na podstawie Faktury dla pracodawcy  z terminem płatności 7 dni  od dnia kursu.

link na fb https://www.facebook.com/events/517592655378185/

Przykład zabaw:)