ADRESACI: nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagodzy, studenci, rodzice szukający sposobów wspomagania rozwoju swoich dzieci oraz wszyscy zainteresowani doskonaleniem zawodowym.

MIEJSCE: Rzeszów, ul.  3-go Maja 15, Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, im. ks. Stanisława Konarskiego,

Godz. 9.00 – 15.00

Termin:  9 grudnia 2018 r. (niedziela)  Cena: 127 zł

Forma: WARSZTATY

Inspiracje praktyczne dla nauczyciela i odpowiedź w jaki skuteczny sposób realizować  :

• Treści kształcenia edukacji matematycznej zawarte w podstawie programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej,

• Przyczyny niepowodzeń w nauce matematyki u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym,

• Praktyczne Sposoby wspierania dzieci w uczeniu się matematyki,

• Gry i zabawy wykorzystywane w nauce matematyki

• Inspiracje i wskazówki: „Jak skutecznie uczyć matematyki; myślenia przyczynowo-skutkowego; myślenia logicznego”.

W CENIE:

• Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego z  zakresu „Matematyka w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – gry i zabawy wspierające rozwój dziecka” (wydane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632) ),
  •  materiały szkoleniowe i skrypt,
  • notatnik, teczka, długopis

TRENER: Beata Jaworska Nauczyciel dyplomowany edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej od 36 lat. Pracuje w przedszkolu w Lublinie. Nauczyciel specjalista, dydaktyk, trener szkoleń o tematyce przedszkolnej i szkolnej. Otwarta, komunikatywna, ceniącą sobie prace z dziećmi i osobami dorosłymi. „Każda z tych relacji jest inna, ale każda przynosi mnóstwo satysfakcji. Lubię dzielić się swoim doświadczeniami, gdyż nie ma większej radości dla osoby wychowującej tyle lat dzieci, kiedy słyszę, że dzięki mnie ktoś wzbogacił się o wiedzę i wykorzysta w życiu zawodowym i prywatnym.

ORGANIZATOR KURSU: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:   iskra.edu@gmail.com  lub  tel. 533-892-168

Po uzupełnieniu formularza, w ciągu 24 godzin uczestnik otrzyma na e-maila informację o PRZYJĘCIU ZGŁOSZENIA