Celem szkolenia z zakresu „Agresywne dziecko – gry i zabawy rozładowujące napięcia w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej” jest pokazanie jak przez działania można korygować zachowania i postawy dziecka, budować dobre relacje, by zapobiegać agresji.

Poruszane zagadnienia przeznaczone są dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, wychowawców, opiekunów, pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych, świetlic, poradni. A także pedagogów, terapeutów, bibliotekarzy, animatorów, studentów oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy oraz nowych umiejętności.

* 29.09.2018 r. (sobota) LUBLIN, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe, CENA: 129 zł

***  23.09.2018 r. (niedziela) RZESZÓW,budynek Podkarpackiego Ośrodka Szkoleniowo – Doradczego Sp. z o. o.,ul. Rejtana 53, 4 pięto, SALA 406a.  CENA: 139 zł ***

PROGRAM :
1. Zachowania agresywne – zapoznanie z podstawową teorią zachowań agresywnych
2. Rozpoznawanie przyczyn zachowania agresywnego
3. Metody postepowania z „agresywnym” dzieckiem
4. Kompetencje psychologiczne nauczyciela w pracy z dzieckiem
5. Zabawy przeciw agresji w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
6. Przykłady ćwiczeń wyciszających
7. Jak sobie radzić, kiedy nic nie działa???
8. Pytania i odpowiedzi specjalisty.

GODZ: 9.00 – 15.00

TRENER: mgr Beata Jaworska
Nauczyciel dyplomowany edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej od 36 lat. Pracuje w przedszkolu w Lublinie. Nauczyciel specjalista, dydaktyk, trener szkoleń o tematyce przedszkolnej i szkolnej. Otwarta, komunikatywna, ceniącą sobie prace z dziećmi i osobami dorosłymi.

*** cena kursu: 139zł (z vat):
  • obejmuje Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego „Agresywne dziecko – gry i zabawy rozładowujące napięcia w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”
    wydany na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)
  • materiały szkoleniowe, notatnik, teczki, długopisu
  • serwis kawowy

FORMA SZKOLENIA: warsztaty metodyczne

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA Sp. z o.o.