Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podwyższaniem kwalifikacji zawodowych.
Kurs Instruktor Tańca w kręgu – Circle Dance obejmuje  tańce  z różnych regionów świata, m.in. z Bałkanów, Grecji, Armenii, Izraela, Rosji, Francji, Szkocji, Irlandii, z Wysp Kanaryjskich, z Ameryki Południowej.
Zapraszamy: nauczycieli, pedagogów,  psychologów, terapeuci, instruktorów, studentów oraz wszyscy, którzy chcą się doskonalić, wzbogacić warsztat pracy, kochają taniec i ruch.

P R O G R A M:
  • różnorodność melodii i rytmów; prosty i naturalny ruch;
  • metodyki nauczania tańców w kręgu;
  • 26-30 tańców
  • wykorzystywanie tańca i ruchu do wspomagania rozwoju emocjonalnego i intelektualnego;
  • stymulację zmysłów, przede wszystkim słuchu i dotyku, lepsze odczuwanie siebie w przestrzeni;
  • ćwiczenia z zakresu odczuwania tempa i rytmu, ekspresji osobistej.

TERMIN: 6-7 października 2018 r.    MIEJSCE: Lublin, Medyczne Studium Zawodowe, ul. Jaczewskiego 5
GODZ: 9.00 – 16.00

*** cena kursu: 299 zł (z vat):
  • obejmuje Certyfikat ukończenia certyfikowanego „Kursu Instruktor Tańca w kręgu – Circle Dance”
    wydany na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)
  • materiały szkoleniowe,
  • płyty z muzyką
  • notatnik, teczki, długopisu
  • serwis kawowy
FORMA KURSU: warsztaty metodyczne
ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA Sp. z o.o.

TRENER: mgr Iwona Michnik – TRENER SZKOLEŃ, pedagog specjalny, certyfikowana instruktorka tańca w kręgu , a także tańca towarzyskiego ze specjalnością rekreacja ruchowa, animator tańca, miłośnik tańców w kręgu ze świata. Podróżnik.