Szkolenie doskonalące dla: nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego i szkolnego, pedagogów, studentów, instruktorów zajęć muzycznych, muzyczno-ruchowych oraz wszystkich zainteresowanych.

18.08.2018  *** LUBLIN, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe
****** godz. 9.00 – 14.00,  *** Cena: 127 zł

29.09.2018 ***  WARSZAWA, „TEATR BAZA” –  Podchorążych 39, 00-001 Warszawa,
******  godz. 10.00-15.00,   *** Cena: 137 zł

Podczas kursu zostaną zaprezentowane utwory muzyczne różnych kompozytorów, do których uczestnicy:
  • poznają ruch przy muzyce (16 układów – proste formy taneczne);
  • instrumentację (na fabrycznych i niefabrycznych instrumentach);
  • melorecytację, jak i pewne formy fabularyzacji prezentowanych przykładów.
W „repertuarze” Batii znajdują się muzyczne pokazy utworów z epoki baroku, klasycyzmu, romantyzmu oraz muzyki XX w. Obok muzyki poważnej są też ludowe utwory z Argentyny, Izraela i Jemenu
Dużą zaletą metody jest możliwość jej stosowania przez opiekunów, nauczycieli, studentów z mniejszym doświadczeniem muzycznym.
Dzięki tej metodzie poznamy różne formy aktywności: słuchanie, granie, tańczenie i śpiewanie z elementami pantomimy, dramy i różnych form plastycznych.

Cena zawiera:
  • Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego „Metody Aktywnego Słuchania Muzyki wg Batii Strauss w pracy z dziećmi” stop. 1
  • Certyfikat zgodny z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186)
  • oraz skrypt z opisem nutowym i grafcznym
  • notatnik, teczka, długopis
  • oraz płyta CD

TRENER: mgr Mariusz Kozak
Trener szkoleń, muzyk, aranżer, kompozytor, współtwórca audycji i bajek muzycznych dla dzieci, nauczyciel. Właściciel Centrum Kreatywności KARUZELA, obsługującą placówki oświatowe w zajęcia dodatkowe. Posiada wyższe wykształcenie z zakresie pedagogiki szkolnej i opiekuńczej, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. i. T. Szeligowskiego w Lublinie. W wolnych chwilach klawiszowiec i wokalista w zespole muzycznym.

UZUPEŁNIAJĄC FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY PROSIMY O PODANIE

** NAZWY SZKOLENIA   ** oraz  MIASTA !!!

Po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego, uczestnik otrzyma na e-maila informację o PRZYJĘCIU ZGŁOSZENIA

Płatność/Warunek udziału:

1.Osoba indywidualna –wpłata zaliczki 50 zł termin płatności 7 dni do dnia kursu

ISKRA-EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.,ul. Młodej Polski 32/83, Lublin

IDEA BANK  13 1950 0001 2006 6594 2703 0002

Tytułem:  BATII STRAUSS + MIASTO

LUB

2. Płatność na podstawie wystawionej faktury dla pracodawcy (prosimy o dane: nazwa, adres, nip placówki) termin płatności 7/14 dni od dnia kursu