Szkolenie doskonalące dla: nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego i szkolnego, pedagogów, studentów, instruktorów zajęć muzycznych, muzyczno-ruchowych oraz wszystkich zainteresowanych.

12.01.2019  *** LUBLIN, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe
******
godz. 9.00-14.00,   *** Cena: 129 zł

12.01.2019  *** BIAŁYSTOK, Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka 1, ul. Mieszka I 18,
****** godz. 9.00-14.00,   *** Cena: 137 zł

19.01.2019 *** ŁódźZS Gastronomicznych, ul. Sienkiewicza 88,

**** godz. 10.00-15.00,   *** Cena: 139 zł  – BRAK MIEJSC !!!

20.01.2019 *** ŁódźZS Gastronomicznych, ul. Sienkiewicza 88,

**** godz. 9.00-14.00,   *** Cena: 139 zł  – NABÓR TRWA !!!

Do ustalenia   …. **  WARSZAWA, ul. „TEATR BAZA” – UL. Podchorążych 39 –
******  godz. 10.00-15.00,   *** Cena: 137 zł

Program:
  • Wprowadzenie do Metody Aktywnego Słuchania Muzyki wg Batii Strauss w pracy z dziećm
  •   Zaprezentowanie utworów muzycznych różnych kompozytorów, do których uczestnicy wykonają szereg aktywności muzyczn-ruchowych
  • Praktyka prowadzenia zajęć,
  • Ruch przy muzyce (16 układów – proste formy taneczne)
  • Instrumentacja na fabrycznych i niefabrycznych instrumentach
  • Melorecytację, jak i pewne formy fabularyzacji prezentowanych przykładów.
W „repertuarze” Batii znajdują się muzyczne pokazy utworów z epoki baroku, klasycyzmu, romantyzmu oraz muzyki XX w. Obok muzyki poważnej są też ludowe utwory z Argentyny, Izraela i Jemenu
Dużą zaletą metody jest możliwość jej stosowania przez opiekunów, nauczycieli, studentów z mniejszym doświadczeniem muzycznym.
Dzięki tej metodzie poznamy różne formy aktywności: słuchanie, granie, tańczenie i śpiewanie z elementami pantomimy, dramy i różnych form plastycznych.

Cena zawiera:
  • Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego „Metody Aktywnego Słuchania Muzyki wg Batii Strauss w pracy z dziećmi” stop. 1
  • Certyfikat zgodny z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186)
  • oraz skrypt z opisem nutowym i grafcznym
  • notatnik, teczka, długopis
  • oraz płyta CD

TRENER: mgr Mariusz Kozak
Trener szkoleń, muzyk, aranżer, kompozytor, współtwórca audycji i bajek muzycznych dla dzieci, nauczyciel. Właściciel Centrum Kreatywności KARUZELA, obsługującą placówki oświatowe w zajęcia dodatkowe. Posiada wyższe wykształcenie z zakresie pedagogiki szkolnej i opiekuńczej, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. i. T. Szeligowskiego w Lublinie. W wolnych chwilach klawiszowiec i wokalista w zespole muzycznym.

facebook https://www.facebook.com/events/440584006474998/