Szkolenie doskonalące dla: nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego i szkolnego, pedagogów, studentów, instruktorów zajęć muzycznych, muzyczno-ruchowych oraz wszystkich zainteresowanych.

27.10.2018 ***  ŁÓDŹ,  Zespół Szkół Gastronomicznych, ul. Sienkiewicza 88, godz. 10.00- 15.00, cena: 137 zł

10.11.2018  *** LUBLIN, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe
****** godz. 9.00 – 14.00,  *** Cena: 127 zł

24.11.2018  ***RZESZÓW, UL. Langiewicza 29a, Centrum Konferencyjne Hetman (Obok Hotelu Hetman)
****** godz. 10.00 – 15.00,  *** Cena: 137 zł

01.12.2018 r. ***  WARSZAWA, ul. „TEATR BAZA” – UL. Podchorążych 39
******  godz. 10.00-15.00,   *** Cena: 137 zł

Podczas kursu zostaną zaprezentowane utwory muzyczne różnych kompozytorów, do których uczestnicy:
  • poznają ruch przy muzyce (16 układów – proste formy taneczne);
  • instrumentację (na fabrycznych i niefabrycznych instrumentach);
  • melorecytację, jak i pewne formy fabularyzacji prezentowanych przykładów.
W „repertuarze” Batii znajdują się muzyczne pokazy utworów z epoki baroku, klasycyzmu, romantyzmu oraz muzyki XX w. Obok muzyki poważnej są też ludowe utwory z Argentyny, Izraela i Jemenu
Dużą zaletą metody jest możliwość jej stosowania przez opiekunów, nauczycieli, studentów z mniejszym doświadczeniem muzycznym.
Dzięki tej metodzie poznamy różne formy aktywności: słuchanie, granie, tańczenie i śpiewanie z elementami pantomimy, dramy i różnych form plastycznych.

Cena zawiera:
  • Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego „Metody Aktywnego Słuchania Muzyki wg Batii Strauss w pracy z dziećmi” stop. 1
  • Certyfikat zgodny z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186)
  • oraz skrypt z opisem nutowym i grafcznym
  • notatnik, teczka, długopis
  • oraz płyta CD

TRENER: mgr Mariusz Kozak
Trener szkoleń, muzyk, aranżer, kompozytor, współtwórca audycji i bajek muzycznych dla dzieci, nauczyciel. Właściciel Centrum Kreatywności KARUZELA, obsługującą placówki oświatowe w zajęcia dodatkowe. Posiada wyższe wykształcenie z zakresie pedagogiki szkolnej i opiekuńczej, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. i. T. Szeligowskiego w Lublinie. W wolnych chwilach klawiszowiec i wokalista w zespole muzycznym.