I OGÓLNOPOLSKA EDYCJA AKADEMII Creative Teacher Training
CERTYFIKOWANY KURS – Trener Kreatywnych Kompetencji
Co odróżnia nas od innymi?

• Kreatywność, energia, umiejętność motywowania innych!
  • Doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń, kursów oraz wiele lat pracy warsztatowej z grupami dzieci, młodzieży i dorosłych
ZAUWAŻYLIŚMY, że trenerom, nauczycielom, pedagogom, animatorom potrzeba nie tylko WARSZTATU i zbioru metod, ale TRENINGU osobistych kompetencji. Zainspirowania i przygotowania osoby do sprostania, coraz to wymagającym klientom/oczekiwaniom RYNKU PRACY.

Wymagane stają się kreatywne kompetencje. Nasz kurs chce sprostać tym oczekiwaniom! Stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie Akademię Trenera Kreatywnych Kompetencji, czyli miejsce wymiany doświadczeń, sprawdzenia swoich możliwości, rozwoju interpersonalnego i otrzymania twórczych superwizji.

Chcesz być?:
  • Twórczym nauczycielem,  pedagogiem,  trenerem,  stawiającym na ciągły samorozwój po to,  aby stawać się jeszcze lepszym w swojej pracy!?  Odnieść sukces?  Jeśli to zdanie opisuje Ciebie ten kurs spełni Twoje oczekiwania!
z ISKRĄ
Poznaj swoje możliwości
Pokonaj swoje blokady
P R O G R A M:

17.11.2018 – SOBOTA – Godz. 9.00 – 18.00

*** Warsztat rozwojowo – integracyjny
***  Wprowadzenie do autorskiej metody rozwoju kreatywnych kompetencji. Intelektualne narzędzia do stymulowania kreatywnego myślenia czyli „Jak wymyślać sprawniej”? – warsztat
*** Innowacyjne metody warsztatowe:  polisensoryczne metody pracy usprawniające pamięć długoterminową;  kreatywne,  rozwijające twórczość własną zadania i eksperymenty
***  „Obudź swoją kreatywność i rozwiń kompetencje interpersonalne” – warsztat prowadzony metodą nauki w twórczym działaniu
***„Wymiennik” warsztatowe odnajdowanie wiedzy oraz wymiana doświadczeń między uczestnikami kursu.

18.11.2018 – NIEDZIELA – Godz. 9.00 – 17.00

*** Warsztat pracy ze świadomością „Odkryj siebie w ruchu”
*** „Obudź mózg” warsztat narzędzi zwiększających możliwości koncentracji i uwagi, poszerzanie granic swojego rozwoju.
*** Odkrywanie motywacji w codzienności – model biznesowy
*** Podsumowanie i wręczenie Certyfikatów
Gwarantujemy konkretne, innowacyjne, twórcze i niesztampowe sposoby rozwoju osobistego i podwyższania kompetencji. Nie czekaj !!! Zrób coś dla siebie!!! Zapisz się!!!

Cena warsztatu to tylko !!!  370 zł   obejmuje:
  • Udział w I OGÓLNOPOLSKIEJ EDYCJI AKADEMII
  • Otrzymanie Certyfikatu „ Creative Teacher Training – Trener Kreatywnych Kompetencji ” w języku polskim i angielskim
  • 2 obiady, kolacja, zdrowe przekąski, serwis kawowy
  • Materiały szkoleniowe
  • płytę DVD i książkę„Eksperymenty i zabawy badawcze uczą myśleć i działać. Metodyka wykorzystywania prostych doświadczeń chemiczno-fizycznych w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”

MIEJSCE: Lublin, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe

TRENERZY:  Karolina Suska,  Aleksandra Machniak,  Michał Kociuba,  Marcin Borowski

Możliwość uzyskania zniżek grupowych. Wysokość zniżki ustalana indywidualnie, prosimy o kontakt mailowy na iskra.edu@gmail.com