Poranny krąg jest metodą wielozmysłową. Polega na uaktywnieniu wszystkich zmysłów: dotyku, wzroku, słuchu, węchu i smaku. Oddziałuje na zmysły w sposób odmienny dla każdej pory roku, aby podkreślać zmiany zachodzące w przyrodzie.
Program:
– Stymulacja percepcji wzrokowej
– Stymulacja percepcji słuchowej
– Stymulacja percepcji dotykowej
– Stymulacja percepcji węchowej
– Stymulacja percepcji smakowej
– Stymulacja zmysłu równowagi

** 18 listopada 2018 r. ** Lublin, Jaczewskiego 5 (Medyczne Studium Zawodowe im. S. Liebharta),

GODZ. 9.00 – 15.00

Cena: 127 zł
(obejmuje uzyskanie Certyfikatu ukończenia szkolenia doskonalącego z zakresu „Metoda porannego kręgu – stymulacja polisensoryczna według pór roku, materiały szkoleniowe, skrypt)
Podczas do dyspozycji uczestników słodki poczęstunek oraz serwis kawowy

FORMA SZKOLENIA: warsztaty metodyczne

TRENER:  mgr Joanna Szpara

Doświadczony psycholog, posiada kwalifikacje do prowadzenia terapii pedagogicznej i terapii zajęciowej. Na co dzień pracuje jako nauczyciel przygotowujący do zawodu terapeutów zajęciowych i opiekunów dziecięcych. Pasjonatka plastykoterapii, rękodzieła i terapii dzieci z głęboką wieloraką niepełnosprawnością.

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA Sp. z o.o.

Po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego, W PRZECIĄGU 24 GODZIN uczestnik otrzyma na e-maila informację o potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia.