Celem szkolenia doskonalącego  „Agresywne dziecko – gry i zabawy rozładowujące napięcia w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”

jest pokazanie uczestnikom jak przez działania można korygować zachowania i postawy dziecka, budować dobre relacje, by zapobiegać agresji.
Poruszane zagadnienia przeznaczone są dla:  nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, wychowawców, opiekunów, pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych, świetlic, poradni. A także pedagogów, terapeutów, bibliotekarzy, animatorów, studentów

oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy oraz nowych umiejętności.

* 13.01.2019 r. LUBLINul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe,

CENA:  129 zł

GODZ.  9.00 – 15.00

PROGRAM :
1. Zachowania agresywne – zapoznanie z podstawową teorią zachowań agresywnych
2. Rozpoznawanie przyczyn zachowania agresywnego
3. Metody postepowania z „agresywnym” dzieckiem – WARSZTAT
4. Kompetencje psychologiczne nauczyciela w pracy z dzieckiem
5. Zabawy przeciw agresji w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – WARSZTAT
6. Przykłady ćwiczeń wyciszających – WARSZTAT
7. Jak sobie radzić, kiedy nic nie działa??? – WARSZTAT
8. Pytania i odpowiedzi specjalisty.

TRENER: mgr Beata Jaworska
Nauczyciel dyplomowany edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej od 36 lat. Pracuje w przedszkolu w Lublinie. Nauczyciel specjalista, dydaktyk, trener szkoleń o tematyce przedszkolnej i szkolnej. Otwarta, komunikatywna, ceniącą sobie prace z dziećmi i osobami dorosłymi.

• *** cena kursu obejmuje:
    Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego „Agresywne dziecko – gry i zabawy rozładowujące napięcia w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”
  • wydany na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)
  • materiały szkoleniowe, notatnik, teczki, długopisu
  • serwis kawowy, słodki poczęstunek

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA Sp. z o.o.