Zapraszamy na szkolenie doskonalące w formie warsztatu metodycznego :nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, wychowawców, opiekunów, pedagogów, terapeutów, bibliotekarzy, animatorów oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy oraz nowych umiejętności.

*** 23 marca 2019 *** LUBLIN, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe, GODZ. 10.00 – 15.00 Cena: 130 zł ***

***  6 kwietnia  2019 r..  RZESZÓWul.  3-go Maja 15, Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, im. ks. Stanisława Konarskiego, GODZ. 9.00 – 14.00, CENA: 150 zł ***

• Grafomotoryka – cele, zasadania sposoby prowadzenia zajęć
  • Metody i sposoby usprawniania grafomotoryki