Zapraszamy na szkolenie doskonalące w formie warsztatu metodycznego : nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, wychowawców, opiekunów, pedagogów, terapeutów, bibliotekarzy, animatorów oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy oraz nowych umiejętności.

2 szkolenia w 1 dzień – 2 Certyfikaty ukończenia szkolenia doskonalącego z zakresu:

• „Agresywne dziecko – gry i zabawy rozładowujące napięcia w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”
  • Techniki wyciszajace i relaksacyjne w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”

PROGRAM :

część 1
1. Metody postepowania z „agresywnym” dzieckiem – WARSZTAT
2. Kompetencje psychologiczne nauczyciela w pracy z dzieckiem
3. Zabawy przeciw agresji w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – WARSZTAT
4. Przykłady ćwiczeń i zabaw  – WARSZTAT
5. Jak sobie radzić, kiedy nic nie działa ?

część 2

1.Wprowadzenie w tematykę zabaw wyciszających i relaksacyjnych

2. WARSZTAT  inspiracji: zabawy manuale;  ruchowe, muzyczno-ruchowe; masażyki; przykłady wierszyków; przykłady i warsztat zabaw rozwijających cierpliwość, koncentrację, pamięć słuchową

3. Pytania i odpowiedzi specjalisty.

*** 27.01.2019 r. OSTROWIEC ŚW. Katolicki Zespół Edukacyjny, ul.Grabowiecka 15

***  godz. 9.00 – 15.00

*** cena: 129 zł

TRENER: mgr Beata Jaworska

Nauczyciel dyplomowany edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej od 36 lat. Pracuje w przedszkolu w Lublinie. Nauczyciel specjalista, dydaktyk, trener szkoleń o tematyce przedszkolnej i szkolnej.

• *** cena kursu obejmuje uzyskanie 2 Certyfikatów:
    1.  „Agresywne dziecko – gry i zabawy rozładowujące napięcia w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”
  • 2. Techniki wyciszające i relaksacyjne w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”
  • wydany na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)
  • materiały szkoleniowe
  • serwis kawowy, słodki poczęstunek

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA Sp. z o.o.