Zapraszamy na szkolenie doskonalące w formie warsztatu metodycznego :nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, wychowawców, opiekunów, pedagogów, terapeutów, bibliotekarzy, animatorów oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy oraz nowych umiejętności.

*** 9 marca  2019 r ***   09.03.2019 r. Rakowiska (koło Białej Podlaskiej)  ul. Wspólna 74,  świetlica

Godz. 9.00-15.00
Cena: 120 zł
Grupa: 18-24 os.

Celem szkolenia jest prezentacja i nauka wielu krótkich aktywności ruchowych, zabaw, ćwiczeń, inspiracji manualnych, które regularnie włączane w proces edukacji przynoszą efekty w postaci bardziej skupionej i lepiej funkcjonującej grupy !!!

Szkolenie jest odpowiedzią na wzrastający deficyt uwagi, zaburzenia motoryki małej i dużej, zawężone pole widzenia spowodowane między innymi siedzącym trybem życia oraz nadmiernym kontaktem dziecka z ekranami współczesnych urządzeń elektronicznych.

W PROGRAMIE:

1. Pomysły na atrakcyjne gry i innowacyjne zabawy wspierające motorykę dużą i małą.  Ćwiczenia wydłużające koncentrację – fabularyzowane ćwiczenia z użyciem całego ciała.
2. Zabawy i ćwiczenia angażujące motorykę dużą
3. Zabawy i ćwiczenia angażujące motorykę małą
4. Aktywności wzmacniające koordynację wzrokowo-ruchową
5. Przykłady wykorzystania elementów teatralnych, muzycznych i plastycznych

*** W CENIE 120 zł:

• Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego „Dziecko z zaburzeniami koncentracji uwagi w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – warsztat zabaw i ćwiczeń dla nauczyciela, opiekuna, wychowawcy”

wydany na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)
  • materiały szkoleniowe, notatnik, teczki, długopisu

FORMA SZKOLENIA: warsztaty metodyczne

TRENER: mgr Beata Jaworska

Nauczyciel dyplomowany edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej od 36 lat. Pracuje w przedszkolu w Lublinie. Nauczyciel specjalista, dydaktyk, trener szkoleń o tematyce przedszkolnej i szkolnej.

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA Sp. z o.o.