Zapraszamy na szkolenie doskonalące: „Trudny rodzic – asertywny nauczyciel. Kształtowanie umiejętności budowania zdrowych relacji z rodzicami opartych na pozytywnych doświadczeniach”

*** 17 maja 2019 r. – piątek, LUBLIN, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe,  godz. 16.30 – 20.00

cena: 60 zł

PROGRAM SZKOLENIA:

1. Przekazanie nauczycielom wiedzy na temat zasad budowania przyjaznych relacji z rodzicami.
  2. Rodzice są ludżmi nie Bogami
  3. Kształcenie umiejętności zespołowego rozwiązywania problemów w kontaktach z rodzicami.
  4. Doskonalenie umiejętności efektywnej współpracy z rodzicami.
  5. Wyposażenie nauczycieli w umiejętności związane z komunikacją interpersonalną
  6. Co to znaczy współpracować?
    * Kontakt z rodzicami oparty na relacjach partnerskich.
    * Umiejętność prowadzenia rozmowy.
    * Praca z kłopotliwym rodzicem.
    * Praca z rodzicem potrzebującym pomocy.
    * Co jeszcze warto wiedzieć o współpracy?

W CENIE 60 ZŁ:

• Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego z  zakresu  „Trudny rodzic – asertywny nauczyciel. Kształtowanie umiejętności budowania zdrowych relacji z rodzicami opartych na pozytywnych doświadczeniach”  (wydane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632) ),
  •  materiały szkoleniowe
  • notatnik, teczka, długopis

TRENER: Beata Jaworska Nauczyciel dyplomowany edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej od 36 lat. Pracuje w przedszkolu w Lublinie. Nauczyciel specjalista, dydaktyk, trener szkoleń o tematyce przedszkolnej i szkolnej. Otwarta, komunikatywna, ceniącą sobie prace z dziećmi i osobami dorosłymi. „Każda z tych relacji jest inna, ale każda przynosi mnóstwo satysfakcji. Lubię dzielić się swoim doświadczeniami, gdyż nie ma większej radości dla osoby wychowującej tyle lat dzieci, kiedy słyszę, że dzięki mnie ktoś wzbogacił się o wiedzę i wykorzysta w życiu zawodowym i prywatnym.

ORGANIZATOR KURSU: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:   iskra.edu@gmail.com  lub  tel. 533-892-168