Szybki kontakt? ZADZWOŃ: 504-399-116

Wybierz miasto:


Szkolenie doskonalące dla: nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego i szkolnego, pedagogów, studentów, instruktorów zajęć muzycznych, muzyczno-ruchowych oraz wszystkich zainteresowanych.

25 września 2022 r. WARSZAWA, UL. Wawelska 46, VII Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego, godz. 9.00 – 14.00, cena 137 zł

 LUBLIN, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe, 9.00-14.00, cena: 130 zł  


18 września 2022 GDAŃSK, Przedszkole nr 54 w Gdańsku na Przymorzu, godz. 10.00-15.00, cena: 137 zł
oraz część I szkolenia  (UWAGA : Przy zapisie na obie części w Gdańsku – cena szkolenia za I i II stop łącznie wynosi 240 zł)


2022 r. RZESZÓW, ul.  3-go Maja 15, LO, im. ks. S. Konarskiego, cena: 130 zł – ODWOŁANE 

Program:
     • Praktyka prowadzenia zajęć,
     • Ruch przy muzyce (16 układów – proste formy taneczne)
     • Instrumentacja na fabrycznych i niefabrycznych instrumentach
     • Melorecytację, jak i pewne formy fabularyzacji prezentowanych przykładów.
W „repertuarze” Batii znajdują się muzyczne pokazy utworów z epoki baroku, klasycyzmu, romantyzmu oraz muzyki XX w. Obok muzyki poważnej są też ludowe utwory z Argentyny, Izraela i Jemenu
Dużą zaletą metody jest możliwość jej stosowania przez opiekunów, nauczycieli, studentów z mniejszym doświadczeniem muzycznym.
Dzięki tej metodzie poznamy różne formy aktywności: słuchanie, granie, tańczenie i śpiewanie z elementami pantomimy, dramy i różnych form plastycznych.
OTRZYMASZ:
     • Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego „Metody Aktywnego Słuchania Muzyki wg Batii Strauss w pracy z dziećmi” stop. 2
     • Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz.U. z 2019 r. poz.1045)
     • skrypt z opisem nutowym i graficznym
     • muzyka w wersji mp3 do pobrania

TRENER: mgr Mariusz Kozak
Trener szkoleń, muzyk, aranżer, kompozytor, współtwórca audycji i bajek muzycznych dla dzieci, nauczyciel. Właściciel Centrum Kreatywności KARUZELA, obsługującą placówki oświatowe w zajęcia dodatkowe. Posiada wyższe wykształcenie z zakresie pedagogiki szkolnej i opiekuńczej, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. i. T. Szeligowskiego w Lublinie. W wolnych chwilach klawiszowiec i wokalista w zespole muzycznym.
Zapisz się na szkolenie!

Zapisz się na szkolenie!

(Konieczne do wystawienia świadectwa ukończenia kursu)
(Nazwa, adres, NIP - konieczne do wystawienia faktury)
(Zabezpieczenie przed spamem)
Submit
Sending