Zapraszamy na szkolenie doskonalące terapeutów, pedagogów specjalnych, wspomagających, nauczycieli, opiekunów oraz wszystkich zainteresowanych.
Poranny krąg jest metodą wielozmysłową. Polega na uaktywnieniu wszystkich zmysłów: dotyku, wzroku, słuchu, węchu i smaku. Oddziałuje na zmysły w sposób odmienny dla każdej pory roku, aby podkreślać zmiany zachodzące w przyrodzie.

Program:
– Wprowadzenie do Metody Porannego Kręgu: zastosowanie, cele, efekty
– Stymulacja percepcji wzrokowej – warsztat
– Stymulacja percepcji słuchowej
– warsztat
– Stymulacja percepcji dotykowej – warsztat
– Stymulacja percepcji węchowej – warsztat
– Stymulacja percepcji smakowej – warsztat
– Stymulacja zmysłu równowagi – warsztat

07.09.2019 r.  – LUBLIN, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe,  godz. 9.00- 14.00,  cena: 120 zł

21.09.2019 r.  – RZESZÓW, ul.  3-go Maja 15, LO, im. ks. S.Konarskiego, godz. 10.00-15.00, cena: 127 zł

*** W CENIE:

• Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego „Metoda porannego kręgu – stymulacja polisensoryczna według pór roku”
  • wydany na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)
  • materiały szkoleniowe, skrypt, notatnik, teczki, długopisu

FORMA SZKOLENIA: warsztaty metodyczne

TRENER:  mgr Joanna Szpara

Doświadczony psycholog, posiada kwalifikacje do prowadzenia terapii pedagogicznej i terapii zajęciowej. Na co dzień pracuje jako nauczyciel przygotowujący do zawodu terapeutów zajęciowych i opiekunów dziecięcych. Pasjonatka plastykoterapii, rękodzieła i terapii dzieci z głęboką wieloraką niepełnosprawnością.

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA Sp. z o.o.