Szkolenie doskonalące dla:  osób pracujących lub zamierzających podjąć pracę z dziećmi w wieku od 3 do 16 lat, nauczycieli, opiekunów, terapeutów, animatorów, instruktorów sportu i rekreacji ruchowej, studentów.
Zapraszamy poszukujących inspiracji i praktycznych  umiejętności  do prowadzenia zajeć tanecznych.
W szkoleniu mogą uczestniczyć także osoby, które nie ukończyły 18 lat. Dla nich zaświadczenie o udziale w warsztatach. Wymagana zgoda pisemna rodziców/opiekunów.

8.09.2019 r. ŁÓDŹ, Zespół Szkół Gastronomicznych, ul. Sienkiewicza 88, GODZ. 10.00-16.00, cena: 137 zł

1. Metodyka prowadzenia zajęć tanecznych dla dzieci
  2. Rodzaje i systematyka tańców wykorzystywanych w dziecięcych zespołach tanecznych
  3. Podstawy tworzenia choreografii na różne okoliczności: Gwiazdka, Dzień Babci itd.
  4. Zabawy wspomagające naukę tańca i rysunku przestrzennego w choreografiach
  5. Warsztat pracy: przykładowe choreografie w różnych technikach tanecznych na przykładzie tańca ludowego, towarzyskiego, nowoczesnego
  6. Wykorzystanie rekwizytu w choreografii
  7. Taniec jako forma odreagowania napięć psycho-fizycznych: ćwiczenia i kreatywne zadania ruchowo-taneczne
  8. Nagrania układów tanecznych

• W CENIE:
  • Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego z zakresu: „Tańce dla dzieci w edukacji przedszkolnej i szkolnej. Praktyka i metodyka prowadzenia dziecięcych zespołów tanecznych”  – poziom I
  • materiały szkoleniowe, notatnik, teczka, długopis
  • muzyka  w wesji mp3,  możliwość nagrania wideo

TRENER:  BEATA JANINA BĘDERZ
Trener szkoleń z zakresu: tańca, relaksacji i integracji, arteterapeuta, autorka bajki terapeutycznej SIŁA WIARY, Dyrektor Artystyczny Festiwalu Tańca ROSA, Instruktor tańca współczesnego; Licencjonowany sędzia tańca sportowego; Prezes Klubu Sportowego Pegaz, Założycielka i 19-letni kierownik artystyczny zespołu tanecznego ASTER z wieloma sukcesami ogólnopolskimi i międzynarodowymi.