Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podwyższaniem kwalifikacji zawodowych.

Poszukujących inspiracji tanecznych do pracy z grupą

Kurs Instruktor Tańca w kręgu – Circle Dance obejmuje  tańce  z różnych regionów świata, m.in. z Bałkanów, Grecji, Armenii, Izraela, Rosji, Francji, Szkocji, Irlandii, z Wysp Kanaryjskich, z Ameryki Południowej.
Zapraszamy: nauczycieli, pedagogów,  psychologów, terapeutów, instruktorów, studentów oraz wszyscy, którzy chcą się doskonalić oraz wzbogacić warsztat pracy, kochają taniec i ruch.

12-13  października 2019 r. LUBLIN,  Medyczne Studium Zawodowe, ul. Jaczewskiego 5

26-27 października 2019 r. ŁÓDŹ, Zespół Szkół Gastronomicznych, ul. Sienkiewicza 88

P R O G R A M:
  • różnorodność melodii i rytmów; prosty i naturalny ruch;
  • metodyki nauczania tańców w kręgu;
  • 26-30 tańców
  • wykorzystywanie tańca i ruchu do wspomagania rozwoju emocjonalnego i intelektualnego;
  • stymulację zmysłów, przede wszystkim słuchu i dotyku, lepsze odczuwanie siebie w przestrzeni;
  • ćwiczenia z zakresu odczuwania tempa i rytmu, ekspresji osobistej;
  • możliwość nagrania kroków podzas zajęć.

*** cena 299:
  • obejmuje Certyfikat ukończenia certyfikowanego „Kursu Instruktor Tańca w kręgu – Circle Dance”
    wydany na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)
  • materiały szkoleniowe,
  • płyty z muzyką lub dostępn do mp3 on-line
  • notatnik, teczki, długopisu
  • serwis kawowy
FORMA KURSU: warsztaty metodyczne
ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA Sp. z o.o.

TRENER: mgr IWONA MICHNIK
Pedagog specjalny, certyfikowana instruktorka tańca w kręgu, instruktor tańca towarzyskiego ze specjalnością rekreacja ruchowa, animator tańca, miłośnik tańców w kręgu ze świata. Podróżnik. Trener szkoleń

facebook https://www.facebook.com/events/2284621118312803/