ADRESACI: nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagodzy, studenci, rodzice szukający sposobów wspomagania rozwoju swoich dzieci oraz wszyscy zainteresowani doskonaleniem zawodowym.

***  05.10.2019 r.  RZESZÓW, ul.  3-go Maja 15, Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, im. ks. S.Konarskiego,  Godz. 10.00 – 15.00, cena: 129 zł

***  06.10.2019 r. LUBLIN, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe,  godz.10.00 – 15.00, cena: 120 zł

***  19.10.2019 r. OSTROWIEC ŚW.,  Katolicki Zespół Edukacyjny, ul.Grabowiecka 15,  godz. 10.00-15.00, cena: 120 zł

Część teoretyczna (1 godz):
Inspiracje praktyczne dla nauczyciela i odpowiedź w jaki skuteczny sposób realizować :
– Treści kształcenia edukacji matematycznej zawarte w podstawie programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej,
– Przyczyny niepowodzeń w nauce matematyki u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym,
– Praktyczne sposoby wspierania dzieci w uczeniu się matematyki

Część praktyczna – warsztaty (4 godz.):
– Gry i zabawy wykorzystywane w nauce matematyki
– Inspiracje i wskazówki: „Jak skutecznie uczyć matematyki; myślenia przyczynowo-skutkowego; myślenia logicznego”.

Cena obejmuje:

• Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego z  zakresu „Edukacja matematyczna w przedszkolu – gry i zabawy wspierające rozwój dziecka”
  • (wydany na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632) )
  • materiały szkoleniowe i skrypt
  • notatnik, teczka, długopis

TRENER: Beata Jaworska  Nauczyciel dyplomowany edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej od 36 lat. Pracuje w przedszkolu w Lublinie. Nauczyciel specjalista, dydaktyk, trener szkoleń o tematyce przedszkolnej i szkolnej. Otwarta, komunikatywna, ceniącą sobie prace z dziećmi i osobami dorosłymi. „Każda z tych relacji jest inna, ale każda przynosi mnóstwo satysfakcji. Lubię dzielić się swoim doświadczeniami, gdyż nie ma większej radości dla osoby wychowującej tyle lat dzieci, kiedy słyszę, że dzięki mnie ktoś wzbogacił się o wiedzę i wykorzysta w życiu zawodowym i prywatnym.

ORGANIZATOR KURSU: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.