FESTIWAL INSPIRACJI

WARSZTATY PODNOSZENIA KOMPETENCJI I UMIEJĘTNOŚCI

PRACY Z GRUPĄ W EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ I WCZESNOSZKOLNEJ

3 szkolenia w 1 dzień – 3 certyfikaty  – 30 listopad 2019 r.

Zapraszamy: nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, wychowawców, opiekunów, pedagogów,  psychologów, terapeutów, bibliotekarzy, animatorów oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy, inspiracji oraz nowych umiejętności.

MIEJSCE: RZESZÓW, ul.  3-go Maja 15, Liceum Ogólnokształcące im. ks. S.Konarskiego

Cena: 169 zł obejmuje:
udział w 3 warsztatach – otrzymanie 3 Certyfikatów ukończenia szkoleń doskonalących z 3 wybranych tematów, każdy po 3 godz. dydaktyczne
* dodatkowo – 1 Zaświadczenie za udział w „Festiwalu Inspiracji – warsztatów podnoszenia kompetencji i umiejętności pracą z grupą w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”
* materiały szkoleniowe; skrypty w formie papierowej + dostęp on-line do muzyki
* notatnik, teczka, długopis, torba firmowa

!!!  WYBIERZ po 1 WARSZTACIE z każdej części programu !!!

P R O G R A M:
08.45 – 9.30 Rejestracja uczestników, poranna kawa

I część:  GODZ. 9.30 – 11.10

1. Mądra i rozwojowa dyscyplina w przedszkolu – narzędzia pracy nauczyciela – mgr Beata Jaworska – BRAK MIEJSC !!!

2. Zabawy muzyczno-ruchowe z taśmami, linami, sznurkami w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej- mgr Renata Barańska – Gumieniak – BRAK MIEJSC !!!

3. Sensoryczne masy plastyczne jako forma wspomagania rozwoju dziecka w edukacji, terapii, zabawie – mgr Monika Wójcik

4. Polskie tańce ludowe w edukacji, zabawie i terapii ruchem –
mgr Michał Kociuba

godz. 11.10 – 11.25 PRZERWA KAWOWA

II część:   GODZ. 11.25 – 13.10

5. Mądra i rozwojowa dyscyplina w przedszkolu – narzędzia pracy nauczyciela – mgr Beata Jaworska – BRAK MIEJSC !!!

6. „Muzyczne triki z Afryki” – wyjątkowe piosenki i zabawy śpiewane w językach Afryki z wykorzystaniem prostych instrumentów perkusyjnych (do pracy w przedszkolu i szkole) – mgr Renata Barańska – Gumieniak BRAK MIEJSC !!!

7.  Sensoryczne masy plastyczne jako forma wspomagania rozwoju dziecka w edukacji, terapii, zabawie –Monika Wójcik

8. Zabawy z muzyką i tańcem. Ruch i rytm metodą odreagowania napięć psycho-ruchowych – mgr Michał Kociuba  BRAK MIEJSC !!!

godz. 13.10 – 13.30 PRZERWA kawowa,*czas na przekąski*

III część :  GODZ. 13.30 – 15.10
9. Aktywne metody pracy z grupą – czyli jak poprzez zabawy stymulować rozwój dzieci w wieku przedszkolnym – mgr Beata Jaworska BRAK MIEJSC !!!

10. Stiksy, kijki, klawesy – perkusyjne zabawy edukacyjno-terapeutyczne z dziećmi – mgr Renata Barańska – Gumieniak

11.Twórcze eksperymenty w przedszkolu – mgr Monika Wójcik

12.  Zabawy z muzyką i tańcem. Ruch i rytm metodą odreagowania napięć psycho-ruchowych –mgr Michał Kociuba – BRAK MIEJSC !!!

15.10 – 15.30  Wręczenie Certyfikatów ORAZ LOSOWANIE NAGRÓD od fimy ISKRA oraz „Sklepu Animatora”

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.
INFORMACJE:
iskra.edu@gmail.com
tel.504-399-116

* W FORMULARZU PROSIMY O PODANIE NUMERÓW WYBRANYCH WARSZTATÓW

* Liczba miejsc na każdy warsztat ograniczona !!!

* DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!!