Jak rozpocząć nowy rok 2020 r. ? 🤔🤔🤔 Mieć więcej energii? 😎 dobrze się bawić ! 🤣🤣🤣 Spalić zbędne kalorie 😜😝 I jednoczeście podwyższyć swoje kompetencje, nabyć nowe umiejętności do pracy w szkole, przedszkolu, świetlicy 🏆🏆🏆 Dołącz do nas!!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących inspiracji taneczno-ruchowych, a także ciekawych form pracy z grupą:  nauczycieli, wychowawców, opiekunów, pedagogów,  psychologów, terapeutów, instruktorów zajęć, bibliotekarzy, animatorów oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy, inspiracji oraz nowych umiejętności.

1 luty 2020 r. – Warszawa, ul. Wawelska 46, VII Liceum Ogólnokształcące im. J.Słowackiego, cena: 150 zł

MARATON INSPIRACJI

TANIEC-RUCH-MUZYKA

3 szkolenia w 1 dzień – 3 certyfikaty

Cena: 150 zł obejmuje:
udział w 3 warsztatach – otrzymanie 3 Certyfikatów ukończenia szkoleń doskonalących (wydany na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)
* materiały szkoleniowe  + dostęp on-line do muzyki
* dostęp do materiałów wideo nagrywanych podczas maratonu

9.30-10.00 Rejestracja, poranna kawa

10.00 – 11.40  Polskie tańce ludowe w edukacji, zabawie i terapii ruchem

11.40 – 12.00 Przerwa

12.00 – 13.40  Zabawy z muzyką i tańcem. Ruch i rytm metodą odreagowania napięć psycho-ruchowych

13.40 – 14.10 Przerwa / obiad

14.10 – 15.30 Techniki wyciszające i relaksacyjne w pracy z grupą. Metoda choreoterapii w edukacji, rozwoju i terapii dziecka

15.30 – 15.50  Wręczenie Certyfikatów ORAZ LOSOWANIE NAGRÓD od fimy ISKRA

ORGANIZATOR:
Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.
INFORMACJE:   iskra.edu@gmail.com,   tel.504-399-116

* Liczba miejsc na każdy warsztat ograniczona !!!

* DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!!

TRENERZY:

BEATA  BĘDERZ

Trener szkoleń z zakresu: tańca, relaksacji i integracji, arteterapeuta, autorka bajki terapeutycznej SIŁA WIARY, Dyrektor Artystyczny Festiwalu Tańca ROSA, Instruktor tańca współczesnego; Licencjonowany sędzia tańca sportowego; Prezes Klubu Sportowego Pegaz, Założycielka i 19-letni kierownik artystyczny zespołu tanecznego ASTER, organizator Festiwalu Złote Baletki  z wieloma sukcesami ogólnopolskimi i międzynarodowymi.

Żaneta Ryszawa – Certyfikowana psychoterapeutka Tańcem i Ruchem (DMT), absolwentka podyplomowych studiów w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem, specjalistąaterapii środowiskowej, Zen Coach, pedagog, terapeutka Kinezjologii Edukacyjnej, dyplomowana instruktorką improwizacji ruchu i symboliki ciała (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen). Ukończyła warsztaty wprowadzające do terapii poznawczo-behawioralnej Racjonalna Terapia Zachowań – kurs pierwszego stopnia oraz szkolenie terapii tańcem w oparciu o metodę Anny Halprin Life-Art-Process (certyfikat). Członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem i Polskiego Stowarzyszenia Psychiatrii.

Michał Kociuba – trener szkoleń, instruktor tańca, nauczyciel w-f, wodzirej

facebook https://www.facebook.com/events/417531428887108/