Jak rozpocząć nowy rok 2020 r. ? 🤔🤔🤔 Mieć więcej energii? 😎 dobrze się bawić ! 🤣🤣🤣 Spalić zbędne kalorie 😜😝 I jednoczeście podwyższyć swoje kompetencje, nabyć nowe umiejętności do pracy w szkole, przedszkolu, świetlicy 🏆🏆🏆
Dołącz do nas!!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących inspiracji taneczno-ruchowych, a także ciekawych form pracy z grupą:  nauczycieli, wychowawców, opiekunów, pedagogów,  psychologów, terapeutów, instruktorów zajęć, bibliotekarzy, animatorów oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy, inspiracji oraz nowych umiejętności.

12 stycznia 2020 r. Lublin, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe

cena: 130 zł

MARATON INSPIRACJI

TANIEC-RUCH-MUZYKA-ANIMACJE

3 szkolenia w 1 dzień – 3 certyfikaty

Cena: 130 zł obejmuje:
udział w 3 warsztatach – otrzymanie 3 Certyfikatów ukończenia szkoleń doskonalących (wydany na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)
* materiały szkoleniowe  + dostęp on-line do muzyki
* dostęp do materiałów wideo nagrywanych podczas maratonu

9.30-10.00 Rejestracja, poranna kawa

* 10.00 – 11.40 Animacje taneczne – inspiracje do pracy w przedszkolu, szkole, świetlicy – Beata Będerz, Michał Kociuba

11.40 – 12.00 Przerwa

* 12.00 – 13.40  Zabawy muzyczno-terapeutyczne w edukacji, rozwoju i pracy z grupą – metoda muzykoterapii dla nauczycieli, opiekunów, pedagogów, terapeutów. – Renata Barańska-Gumieniak

13.40 – 14.10 Przerwa / ciepły posiłek 🙂

* 14.10 – 15.30 Relaksacja poprzez taniec i ruch w pracy z grupą. Ćwiczenia koncentrujące, wyciszające i uspakajajace do pracy w przedszkolu, szkole, świetlicy. – Beata Będerz

15.30 – 15.50  Wręczenie Certyfikatów ORAZ LOSOWANIE NAGRÓD od fimy ISKRA i Sklepu Animatora

ORGANIZATOR:
Instytucja Szkoleniowa ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O. we współpracy z ISKRA – AKADEMIA SZKOLEŃ I ROZWOJU SP. Z O.O.
INFORMACJE:   iskra.edu@gmail.com,   tel.504-399-116

TRENERZY:

BEATA  BĘDERZ

Trener szkoleń z zakresu: tańca, relaksacji i integracji, arteterapeuta, autorka bajki terapeutycznej SIŁA WIARY, Dyrektor Artystyczny Festiwalu Tańca ROSA, Instruktor tańca współczesnego; Licencjonowany sędzia tańca sportowego; Prezes Klubu Sportowego Pegaz, Założycielka i 19-letni kierownik artystyczny zespołu tanecznego ASTER, organizator Festiwalu Złote Baletki  z wieloma sukcesami ogólnopolskimi i międzynarodowymi.

RENATA BARAŃSKA-GUMIENIAK
certyfikowany muzykoterapeuta (MT-BC), nauczyciel muzyki i rytmiki, familiolog, tutor, trener, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, trener szkoleń. Lubię marzyć, tworzyć, wymyślać, ulepszać i działać. Moją wielką pasją jest muzyka i praca z ludźmi. Inicjatorka powstania zespołu PANdamusic. Od 2004 roku chórzystka Gospel Rain. Brała udział w nagraniach płyt, nagrań, koncertów live i produkcji TV współpracując z wieloma artystami. Wraz z zespolem Gospel Rain wspiera wokalnie wiele wydarzeń artystycznych śpiewając m.in z Natalią Kukulską, Andrzejem Lampertem, Krzysztofem Iwaneczko, Adamem Krylikiem, Kubą Badachem, Olgą Szomańską, Beatą Bednarz czy zespolem Golec uOrkiestra.

MICHAŁ KOCIUBA – trener szkoleń, instruktor tańca, nauczyciel w-f, wodzirej

* Liczba miejsc na każdy warsztat ograniczona !!!

* DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!!