Zapraszamy na szkolenie doskonalące w formie ON-LINE: nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, wychowawców, opiekunów, pedagogów, terapeutów, bibliotekarzy, animatorów oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy oraz nowych umiejętności.

MATERIAŁY I PROGRAM OBEJMUJĄ TREŚCI:

• Film z wideokonferencją – z praktyki Pani Beaty Jaworskiej
  • Muzykę do zajęć
  • Zestawy opisanych praktycznych ćwiczeń, zabaw i zadań do pracy z dziekiem agresywną
  • Zestawy ćwiczeń i pomysłów na wyciszenie i relaksację

• I TEMAT: „Agresywne dziecko – gry i zabawy rozładowujące napięcia w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”
  • Metody postepowania z „agresywnym” dzieckiem
  • Kompetencje psychologiczne nauczyciela w pracy z dzieckiem
  • Zabawy i ćwiczenia przeciw agresji w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – opisy przykładów
  • Jak sobie radzić, kiedy nic nie działa ?

• II. TEMAT „Techniki wyciszające i relaksacyjne w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”
  • Wprowadzenie w tematykę zabaw wyciszających i relaksacyjnych
  • przykłady zabaw manualych;  ruchowych, muzyczno-ruchowych, masażyków;  wierszyków; zabaw rozwijających cierpliwość, koncentrację, pamięć słuchową

Cena: 120 zł

• obejmuje 2 certyfikaty:
  • 1. „Agresywne dziecko – gry i zabawy rozładowujące napięcia w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”
  • oraz 2. „Techniki wyciszające i relaksacyjne w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”
  •  wydane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632 )
  • wysyłkę certyfiaktów na podany adres do korespondencji
  • link do pobrania materiałów (wideokonferencja + opisana część teoreotyczna oraz pisane zabawy, ćwiczenia, scenariusze zajęć)

Aby, otrzymać dostęp:

• opłać dostęp do kursu 120 zł
  • wyślij potwierdzenie wpłaty na iskra.edu@gmail.com
  • w e-mailu podaj dane do wydania certyfikatu:
  • 1. IMIĘ I NAZWISKO
  • 2. DATĘ ORAZ MIEJSCE URODZENIA
  • 3. NUMER TEL.
  •  4. ADRES DO KORESPONDENCJI

W przeciągu trzech dni roboczych od dnia zaksięgowania płatności za szkolenie, wysyłamy dostęp do materiałów.

ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.

Młodej Polski 32/83, Lublin

Nr konta: 13 1950 0001 2006 6594 2703 0002

TYTUŁEM:  2w1 AGRESYWNE DZIECKO I TECHNIKI WYCISZAJĄCE + imię i nazwisko uczestnika

TRENER:  mgr Beata Jaworska

Nauczyciel dyplomowany edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej od 40 lat. Pracuje w przedszkolu w Lublinie. Nauczyciel specjalista, dydaktyk, trener szkoleń o tematyce przedszkolnej i szkolnej.