Szkolenie doskonalące dla: nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego, przedszkolnego i szkolnego, pedagogów, psychologów,  terapeutów, animatorów, studentów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką szkolenia.

MATERIAŁY I PROGRAM OBEJMUJĄ:

1. Materiał wideo
  2. Autorsie piosenki w mp3 –  do pobrania
  3. Przykładowe scenariusze –  do pobrania
  4. Bogate materiały opisowe – do pobrania
  • Czym jest muzykoterapia (definicje, oddziaływanie, kierunki) – dla kogo dedykowana jest muzykoterapia
    ⦁ Modele i Techniki muzykoterapii – muzyka w procesie dydaktycznym
    ⦁ Muzykoterapia receptywna
    ⦁ Aktywne formy muzykoterapii
    ⦁ Instrumenty wykorzystywane w muzykoterapii
    ⦁ Inspiracje muzykoterapeutyczne, przykładowe ćwiczenia, zabawy, formy pracy
    ⦁ Literatura i repertuar muzykoterapeuty

Cena 120 zł zawiera:
  • Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego „Muzykoterapia w edukacji, terapii i zabawie z dzieckiem. Aktywna metoda pracy indywidulanej lub grupowej” (w wymiarze 10 godz. dydakt.)
  • Certyfikat wydany na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)
  • wysyłkę certyfiaktu na podany adres do korespondencji
  • link do pobrania materiałów (wideo + opisana część teoreotyczna oraz scenariusze zajęć)

ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP:

• opłać dostęp do kursu 120 zł
  • wyślij potwierdzenie wpłaty na iskra.edu@gmail.com
  • w e-mailu podaj dane do wydania certyfikatu:
  • 1. IMIĘ I NAZWISKO
  • 2. DATĘ ORAZ MIEJSCE URODZENIA
  • 3. NUMER TEL.
  •  4. ADRES DO KORESPONDENCJI

W przeciągu trzech dni roboczych od dnia zaksięgowania płatności za szkolenie, wysyłamy dostęp do materiałów.

ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.

Młodej Polski 32/83, Lublin

Nr konta: 13 1950 0001 2006 6594 2703 0002

TYTUŁEM:  MUZYKOTERAPIA + imię i nazwisko uczestnika

Trener: Renata Barańska – Gumieniak – trener szkoleń, muzykoterapeuta, nauczyciel muzyki i rytmiki, tutor, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Lubię marzyć, tworzyć, wymyślać, ulepszać i działać. Moją wielką pasją jest muzyka i praca z ludźmi.