Poszukujesz nowatorskich pomysłów i inspiracji albo dodatkowej pracy?

Jeśli tak, ten kurs jest dla Ciebie!!!  Podpowiemy jak rozpocząć przygodę z animacją i w praktyce przećwiczymy różnorodne pomysły do pracy z dziećmi od 3 lat, wieku przedszkolnym i szkolnym.

Mamy doświadczenie i chętnie się nim podzielimy!  Z nami poznasz wspaniałe gry i zabawy oraz międzypokoleniowe konkurs. Wyjdziesz z głową pełną pomysłów, które rewelacyjnie sprawdzą się w organizacji czasu wolnego, feriach letnich i zimowych, imprezach okolicznościowych: festynach, urodzinkach, weselu oraz zajęciach dydaktycznych.

Uzyskasz w jednej cenie ** 2 certyfikaty:

1. Certyfikat ukończenia kursu „Animator Zabaw Dziecięcych”
  2. oraz Certyfikat Animator Tańca

(wydane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632) )

22 sierpnia 2020 r. LUBLIN, ul. Jaczewskiego 5, Medyczne Studium Zawodowe, Cena: 130 zł

termin wkrótce 2020 r. RZESZÓW, ul.  3-go Maja 15,  LO im. ks. S.Konarskiego, CENA: 130 zł

6 września  2020 r.  WARSZAWA, ul. Wawelska 46, VII Liceum Ogólnokształcące im. J.Słowackiego, cena: 150 zł

Podczas przerw:kawa, herbatka, słodki poczęstunek.

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ!

Po ukończeniu kursu otrzymasz kwalifikacje potwierdzone Certyfikatem MEN oraz tytuł Animatora Zabaw Dziecięcych.

PROGRAM godz. 9.00 – 17.00:

• Animator Zabaw Dziecięcych – autoprezentacja w teorii i praktyce (Czyli od czego zacząć?)
  • Najlepsze zabawy integracyjne dla małych i dużych grup dzieci
  • Sprawdzone zabawy, gry i konkursy dla dziewczynek i chłopców, grup międzypokoleniowych
  • Tańce, pląsy i zabawy taneczne
  • Autorskie tańce do muzyki do różnych hitów muzycznych i  Mini Disco
  • Zabawy z chustą i tunelem animacyjnym
  • Jak rozkręcić dobrą imprezę? – pakiet sprawdzonych pomysłów i scenariuszy
  • Modelowanie balonów
  • Malowanie twarzy
  • Przepis na domowe, ekologiczne bańki mydlane

ORGANIZATOR: Instytucja Szkoleniowa ISKRA Sp. z o.o.