Zapraszamy rodziców, opiekunów, nauczycieli, animatorów oraz wszystkich, którzy poszukują praktycznych inspiracji do zabawy i edukacji swoich podopiecznych!

Szkolenie odbędzie się na platformie ZOOM,  ze szczegółową prezentacją tematu w formie wideo, foto i interaktywnej rozmowy trenera z uczestnikami!

Zapraszamy!

6 sierpnia 2020 r. godz. 18.00-20.00

Otrzymasz garść konkretnych i merytorycznych porad, popartych doświadczeniem pracy z dziećmi.

W programie:

• Poznasz nietuzinkowe sensoryczne techniki plastyczne oraz zabawy sensoryczno-motoryczne
  • Dowiesz się jak organizować przebieg zajęć, w jaki sposób zainteresować i wydłużać uwagę oraz aktywność dziecka podczas zajęć ze zmysłoterapii
  • Poznasz proste i skuteczne zabawy polisensoryczne z wykorzystaniem artykułów spożywczych oraz materiałów art-recyklingowych
  • A zaprezentowane pomysły  usprawnią integrację pracy półkul mózgowych, czego efektem będzie poprawa lateralizacji i kompensacja niektórych zaburzeń rozwoju dziecka!

Uczestnik otrzyma:

•  Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego z zakresu „ZMYSŁOTERAPIA W ZABAWACH I EDUKACJI DZIECKA. WIELOZMYSŁOWA STYMULACJA.  zgodnie z Rozp. MEN w wymiarze 3 godz. dydakt
  • wysyłka certyfikatu na podany adres w zgłoszeniu
  • dostęp do materiałów na 14 dni

ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP:

• opłać dostęp do kursu 59 zł
  • wyślij potwierdzenie wpłaty na iskra.edu@gmail.com
  • w e-mailu podaj dane do wydania certyfikatu:
  • 1. IMIĘ I NAZWISKO
  • 2. DATĘ ORAZ MIEJSCE URODZENIA
  • 3. NUMER TEL.
  •  4. ADRES DO KORESPONDENCJI

dane do uiszczenia

ISKRA – AKADEMIA SZKOLEŃ SP. Z O .O.

13195000012006010159900003

TYTUŁEM: ZMYSŁOTERAPIA + IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA