Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem bajkoterapii i arteterapii,  rozwojem osobistym oraz pogłębieniem  osobistych kompetencji. Niezwykłe spotkanie on-line, pełne praktycznej wiedzy poprowadzi:

Lilia Potoniadoświadczona arteterapeutka, muzykoterapeutka oraz terapeutka Gestalt.

Bajka dzięki bogactwu zawartych w niej metafor i symboli wydaje się być szczególnie przydatnym gatunkiem literackim w zajęciach edukacyjnych, profilaktycznych i terapeutycznych. Dzięki bajkom możemy uświadomić sobie znaczenie różnych problemów i konfliktów życiowych oraz znaleźć pomysł na ich rozwiązanie. Bajka pomaga w poznawaniu świata, jego norm i zasad.

8 sierpnia 2020, godz. 9.00-12.00 on-line ZOOM

1. Bajkoterapeutyczne zajęcia w praktyce nauczyciela, opiekuna, terapeuty – struktura, zasady
2. Zastosowanie różnorodnych narzędzi bajkoterapii i arteterapii: rysunek, lalka, karty metaforyczne itd.
3. Od bajki do gry, od gry do bajki
4. Pytania i inspirujące odpowiedzi

ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP:

• opłać  29 zł (bez certyfikatu)  lub 39  zł (z certyfikatem)
    • wyślij potwierdzenie wpłaty na iskra.edu@gmail.com

• W e-mailu podaj dane do wydania certyfikatu:
    • 1. IMIĘ I NAZWISKO
    • 2. DATĘ ORAZ MIEJSCE URODZENIA
    • 3. NUMER TEL.
    •  4. ADRES DO KORESPONDENCJI – do wysyłki certyfikatu

dane do uiszczenia dostępu do szkolenia:

ISKRA – AKADEMIA SZKOLEŃ I ROZWOJU SP. Z O.O.

13195000012006010159900003

TYTUŁEM:  Bajkoterapia w arteterapii