Data rozpoczęcia: 27.01.2018
Cena: 120 zł

Szkolenie doskonalące – dla nauczycieli, pedagogów, rytmików, animatorów kultury, czasu wolnego, instruktorów sportu i rekreacji ruchowej, terapeutów zajęciowych, studentów oraz wszystkich zainteresowanych, chcących zdobyć praktyczne umiejętności prowadzenia zajęć tanecznych.

PROGRAM KURSU:
– Metodyka prowadzenia zajęć tanecznych dla dzieci
– Nauka różnych stylów tańca na przykładzie wybranych układów: taniec ludowy, towarzyski, nowoczesny, choreografie do różnych hitów muzycznych, hity na różne okoliczności: Dzień Mamy, Dzień Babci itp.
– Taniec jako forma odreagowania napięć pycho-fizycznych
– Zabawy wspomagające naukę tańca
– Tworzenie układów tanecznych – technika

TERMIN:
CZĘŚĆ 1.   27.01.2018,  GODZ. 9.00 – 14.00 / 15.00  CENA: 120 zł  (12 choreografii)

CZEŚĆ 2.  28.01.2018, GODZ. 10.00 – 15.00   CENA: 120 zł   (12 choreografii)
Udział w dwóch częściach: 198 zł
(cena: obejmuje otrzymanie Certyfikatu ukończenia szkolenia doskonalącego   wydanego na podstawie & 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186), notatnika, teczki, długopisu oraz płyty CD z muzyką )
MIEJSCE: Lublin, Jaczewskiego 5 (Medyczne Studium Zawodowe im. S. Liebharta)