Szkolenie doskonalące dla:  wychowawców, nauczycieli, pedagogów oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

ON-LINE LIVE

31 PAŹDZIERNIKA 2020 r.  godz. 9.00-12.00

1. Pedagogika zabawy – metoda pracy, cele i efekty zajęć
  2. Zasady konstruowania zabaw i zajęć zgodnych z założeniami pedagogiki zabawy
  3. Z doświadczenia praktyka – „bo on mi zabrał…”, „bo ona się bije…” „bo on jest…”- sposoby rozwiązywania konfliktów oraz ich rozładowania poprzez zabawę
  4. Bank inspiracji – propozycje zabaw, ćwiczeń, aktywności budujących dobrą atmosferę w grupie

Uczestnicy otrzymają pakiet inspirujących zabaw, ćwiczeń, które budują podstawowe kompetencje społeczne wpływające na prawidłowe funkcjonowanie grupy w zakresie: współpracy, wrażliwości na drugą osobę, dbania o innych, odpowiedzialności za grupę.

Uczestnik otrzyma:

•  Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego z zakresu „Rozwiązywanie konfliktów i napięć w grupie metodami pedagogiki zabawy”  zgodnie z Rozp. MEN w wymiarze 5 godz. dydakt.
  • Na certyfikacie nie ma informacji o formie on-line
  • skrypt z opisem ćwiczeń
  • wysyłkę certyfikatu na podany adres w zgłoszeniu

ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP:

• W e-mailu podaj dane do wydania certyfikatu:
    • 1. IMIĘ I NAZWISKO
    • 2. DATĘ ORAZ MIEJSCE URODZENIA
    • 3. NUMER TEL.
    •  4. ADRES DO KORESPONDENCJI – do wysyłki certyfikatu

ISKRA – AKADEMIA SZKOLEŃ I ROZWOJU SP. Z O.O.

13195000012006010159900003

TYTUŁEM:  Rozwiązywanie konfliktów. ped. zabawy + nazwisko uczestnika

Informacje: 504-399-116, iskra.edu@gmail.com

TRENER: MARLENA BARAŃSKA (WILGOCKA)
Pedagog-animator,  nauczyciel i wychowawca świetlicy. Mój zawód to moja pasja. „Działanie” to moje drugie imię. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z grupami w różnym wieku jako animatorka imprez kulturalno – rozrywkowych, trener oraz wychowawca. Wyróżnia mnie profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność oraz ciągła chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań. Moi pracodawcy i podopieczni mówią, że zarażam pozytywną energią.