Szkolenie akredytowane przez kuratora oświaty !!!

Dla: nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, wychowawców, opiekunów, pedagogów, terapeutów, bibliotekarzy, animatorów oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy oraz nowych umiejętności.

• Film z wideokonferencją  – 180 min. dydakt.  z praktyki Pani Beaty Jaworskiej
  • Muzykę do zajęć – do pobrania
  • Ponad 100 ćwiczeń, zabaw i zadań do pracy z dzieckiem agresywnym
  • Ponad 100 pomysłów na wyciszenie i relaksację
  • 2 certyfikaty:

• I TEMAT: „Agresywne dziecko – gry i zabawy rozładowujące napięcia w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”
  • Metody postepowania z „agresywnym” dzieckiem
  • Kompetencje psychologiczne nauczyciela w pracy z dzieckiem
  • Zabawy i ćwiczenia przeciw agresji w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – opisy przykładów
  • Jak sobie radzić, kiedy nic nie działa ?

• II. TEMAT „Techniki wyciszające i relaksacyjne w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”
  • Wprowadzenie w tematykę zabaw wyciszających i relaksacyjnych
  • przykłady zabaw manualnych;  ruchowych, muzyczno-ruchowych, masażyków;  wierszyków; zabaw rozwijających cierpliwość, koncentrację, pamięć słuchową

• obejmuje 2 certyfikaty:
  • 1. „Agresywne dziecko – gry i zabawy rozładowujące napięcia w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”
  • oraz 2. „Techniki wyciszające i relaksacyjne w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej” wydane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632 )
  • wysyłkę certyfikatów na podany adres do korespondencji
  • link do pobrania materiałów

Aby, otrzymać dostęp:

• opłać dostęp do kursu 120 zł lub podaj dane do faktury, jeśli doskonalenie zawodowe opłaca ci pracodawca
  • wyślij potwierdzenie wpłaty na iskra.edu@gmail.com
  • w e-mailu podaj dane do wydania certyfikatu: