Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką kursu.

Otrzymasz tytuł trenera rozwoju kreatywności oraz certyfikat potwierdzający kompetencje!

forma e-learning

NR AKREDYTACJI KURATORA OŚWIATY 93/2020

Organizator: Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli ISKRA SP.  Z O. O.

Program:

1. Czym jest kreatywność i jak ją rozwijać?
  2. Kreatywny nauczyciel, wychowawca, pracownik?
  3. Czy kreatywność liczy się na rynku pracy?
  4. Jak wspierać kreatywność?
  5. Czy uczniowie lubią działać kreatywnie?
  6. Warsztat trenera  w praktyce – pakiety inspiracji do pracy z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi ( inspiracje plastyczne, manualno-artystyczne; zadania i ćwiczenia rozwijające kreatywność dziecka)

TRENER: Agata Węglińska – pedagog, trener kreatywności, animator zabaw dziecięcych z dużą ilością pomysłów oraz chęcią ich realizacji. Na co dzień – wychowawca w oddziale zerowym, a po pracy chodzący wulkan energii i zwolennik dobrej i pozytywnej energii. Uważa, że każda istota na Ziemi ma w sobie cząstkę kreatywności, a jej zadaniem jest pomóc jej się uwolnić.

• Certyfikat i zaświadczenie z ukończenia kursu i tytułem na TRENERA ROZWOJU KREATYWNOŚCI U DZIECKA
  • zgodny z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.), oraz § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632 )
  • certyfikat w wersji elektronicznej
  • dodatkowe materiały