Szkolenie doskonalące on-line live

9 stycznia 2024

godz. 19.00 – 21.00

Zapraszamy nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego, przedszkolnego, pedagogów, psychologów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką szkolenia.

Szkolenie oparte dodatkowo na materiale wideo oraz foto !!!

NR AKREDYTACJI KURATORA OŚWIATY 93/2020

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli ISKRA SP.  Z O. O.

1. Arteterapia w przedszkolu – metodyka pracy nauczyciela, opiekuna, wychowawcy
  2. Kod zawodowy arteterapeuty
  3. Arteterapia w podstawie programowej
  4. Cele, zasady i efekty zajęć w pracy z dziećmi w przedszkolu
  5. Metody i techniki arteterapii w praktyce: sztuki plastyczne i wizualne, bajkoterapia, choreoterapia, muzykoterapia
  6. Warsztat praktycznych inspiracji
  7. Przykładowe zajęcia

Otrzymasz:

• zaświadczenie o ukończeniu szkolenia doskonalącego z zakresu „Arteterapia w przedszkolu” zgodny z MEN wydany przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli oraz Instytucję Szkoleniową
  • w wymiarze 5 godzin dydaktycznych zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.),– w formie elektronicznej
  • muzykę do pobrania
  • zestawy praktycznych ćwiczeń i nieszablonowych rozwiązań do pracy z dziećmi

TRENER

Sylwia Sawa-Pasternak – Kierownik Niepublicznego Zakładu Doskonalenia ISKRA, Prezes Zarządu instytucji szkoleniowej ISKRA, pedagog ze specjalnością arteterapia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, absolwentka podyplomowych studiów: kształcenia muzyczno-ruchowe (choreoterapia, taniec, rytmika)  na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, choreoterapeuta, arteterapeuta. Ponad 10 lat prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w specjalistycznych poradniach i świetlicach, aktywizuje seniorów poprzez ruch i taniec, wykładowca akademicki, trener szkoleń. Wulkan inspiracji.

ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP – Wybierz opcje płatności:

A. opłać dostęp do szkolenia 70 zł i wyślij potwierdzenie wpłaty na iskra.edu@gmail.com

• w e-mailu podaj dane do wydania certyfikatu:

B. Jeśli przedszkole/szkoła/pracodawca,  opłaca doskonalenie zawodowe.

W e-mailu podaj: nazwę pracodawcy, adres, nip. Fakturę otrzymasz z odroczonym terminem płatności 14 dni na przelew dla pracodawcy.

DANE DO UISZCZENIA PŁATNOŚCI:

TYTUŁEM: Arteterapia w przedszkolu