Szkolenie akredytowane przez lubelskiego kuratora oświaty! Organizator: Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli ISKRA SP. Z O. O.

11 sierpnia 2021 r. TRWAJĄ ZAPISY

Szkolenie doskonalące on-line live na platformie ZOOM

cena: 120 zł   godz. 18.30-20.30

Zapraszamy nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego, przedszkolnego, pedagogów, psychologów,  terapeutów, animatorów, studentów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką szkolenia.

Metoda aktywnego słuchania muzyki wg Batii Strauss obejmuje różne formy aktywności tj.: słuchanie, granie, tańczenie i śpiewanie z elementami pantomimy, dramy i różnych form plastycznych.

•  Otrzymasz pakiet inspiracji muzyczno-ruchowy, autorskich tanecznych pomysłów do pracy z dziećmi

• Poznasz szereg aktywności muzyczno-ruchowych

•  Ponad 16 układów, form tanecznych, ruchu przy muzyce zgodnie z metodą aktywnego słuchania muzyki

• W pakiecie moc zabawy na fabrycznych i niefabrycznych instrumentach

W „repertuarze” Batii znajdują się muzyczne pokazy utworów z epoki baroku, klasycyzmu, romantyzmu oraz muzyki XX w. Obok muzyki poważnej są też ludowe utwory z Argentyny, Izraela i Jemenu. Dużą zaletą metody jest możliwość jej stosowania przez opiekunów, nauczycieli, studentów z mniejszym doświadczeniem muzycznym.

Otrzymasz:

• Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego „Metody Aktywnego Słuchania Muzyki wg Batii Strauss w pracy z dziećmi” stop. 1 w wymiarze 6 godz. dydaktycznych zgodny z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz.U. z 2019 r. poz.1045)
        • muzykę w wersji mp3 – dostęp on-line

• elektroniczny certyfikat i skrypt

• materiał wideo  – 16 filmów

• udział w szkoleniu on-line live

ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP:

A. opłać dostęp do kursu 120 zł i wyślij potwierdzenie wpłaty na iskra.edu@gmail.com

• w e-mailu podaj dane do wydania certyfikatu:
  • 1. IMIĘ I NAZWISKO
  • 2. DATĘ ORAZ MIEJSCE URODZENIA
  • 3. NUMER TEL.
  •  4. ADRES DO KORESPONDENCJI

ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.

Młodej Polski 32/83, Lublin

Nr konta: 13 1950 0001 2006 6594 2703 0002  TYTUŁEM: BATII

B. Jeśli przedszkole/szkoła/pracodawca,  opłaca doskonalenie zawodowe. W e-mailu podaj: nazwę pracodawcy, adres, nip. Fakturę otrzymasz z odroczonym terminem płatności 14 dni na przelew dla pracodawcy    LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ PODAJĄC NIEZBĘDNE DANE.