Szkolenie akredytowane przez lubelskiego kuratora oświaty!

Organizator: Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli ISKRA SP. Z O. O.

* e-learning dostęp po wykupieniu

Zapraszamy nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego, przedszkolnego, pedagogów, psychologów,  terapeutów, animatorów, studentów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką szkolenia.

Otrzymasz:

• Zaświadczenie ukończenia szkolenia doskonalącego „Metody Aktywnego Słuchania Muzyki wg Batii Strauss w pracy z dziećmi” stop. 1 w wymiarze 6 godz. dydaktycznych zgodny z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz.U. z 2019 r. poz.1045)
        • materiał wideo  – 16 filmów

• muzykę w wersji mp3 – dostęp on-line  – do pobrania

• elektroniczny certyfikat i skrypt – do pobrania

• udział w spotkaniu metodycznym on-line live w dniu

Metoda aktywnego słuchania muzyki wg Batii Strauss obejmuje różne formy aktywności tj.: słuchanie, granie, tańczenie i śpiewanie z elementami pantomimy, dramy i różnych form plastycznych. Otrzymasz pakiet inspiracji muzyczno-ruchowy, autorskich tanecznych pomysłów do pracy z dziećmi. Poznasz szereg aktywności muzyczno-ruchowych. Ponad 16 układów, form tanecznych, ruchu przy muzyce zgodnie z metodą aktywnego słuchania muzyki. W pakiecie moc zabawy na fabrycznych i niefabrycznych instrumentach.

W „repertuarze” Batii znajdują się muzyczne pokazy utworów z epoki baroku, klasycyzmu, romantyzmu oraz muzyki XX w. Obok muzyki poważnej są też ludowe utwory z Argentyny, Izraela i Jemenu. Dużą zaletą metody jest możliwość jej stosowania przez opiekunów, nauczycieli, studentów z mniejszym doświadczeniem muzycznym.

ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP:

A. opłać dostęp do kursu 150 zł i wyślij potwierdzenie wpłaty na iskra.edu@gmail.com

• w e-mailu podaj dane do wydania certyfikatu:

TYTUŁEM: BATII

B. Jeśli przedszkole/szkoła/pracodawca,  opłaca doskonalenie zawodowe. W e-mailu podaj: nazwę pracodawcy, adres, nip. Fakturę otrzymasz z odroczonym terminem płatności 14 dni na przelew dla pracodawcy    LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ PODAJĄC NIEZBĘDNE DANE.