Szkolenie doskonalące on-line live

18 sierpnia 2021 r.

godz. 19.00 – 20.30, cena: 70 zł

Zapraszamy nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego, przedszkolnego, pedagogów, psychologów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką szkolenia.

NR AKREDYTACJI KURATORA OŚWIATY 93/2020

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli ISKRA SP.  Z O. O.

1. Plastykoterapia – cele, funkcje, zasady i efekty zajęć w pracy z dziećmi szkolnymi i przedszkolnymi. Metodyka prowadzenia zajęć.
  2. Techniki plastykoterapii – terapii wizualnej
  3. Przykładowe ćwiczenia i zabawy w plastykoterapii
  4. Przykład 40 pomysłów na zajęcia z dziećmi w szkole i przedszkolu

Otrzymasz:

• Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego z zakresu „Plastykoterapia w szkole i przedszkolu” zgodny z MEN wydany przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli oraz Instytucję Szkoleniową
  • nagranie warsztatu on-line z dostępem na 30 dni
  • certyfikat w wersji elektronicznej
  • zestawy praktycznych ćwiczeń i nieszablonowych rozwiązań do pracy z dziećmi

TRENER

Sylwia Sawa-Pasternak – Kierownik Niepublicznego Zakładu Doskonalenia ISKRA, Prezes Zarządu instytucji szkoleniowej ISKRA, pedagog ze specjalnością arteterapia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, absolwentka podyplomowych studiów: kształcenia muzyczno-ruchowe (choreoterapia, taniec, rytmika)  na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, choreoterapeuta, arteterapeuta. Ponad 10 lat prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w specjalistycznych poradniach i świetlicach, aktywizuje seniorów poprzez ruch i taniec, wykładowca akademicki, trener szkoleń. Wulkan inspiracji.

ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP – Wybierz opcje płatności:

A. opłać dostęp do szkolenia 70 zł i wyślij potwierdzenie wpłaty na iskra.edu@gmail.com

• w e-mailu podaj dane do wydania certyfikatu:
  • 1. IMIĘ I NAZWISKO
  • 2. DATĘ ORAZ MIEJSCE URODZENIA
  • 3. NUMER TEL.

ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.

Młodej Polski 32/83, Lublin

Nr konta: 13 1950 0001 2006 6594 2703 0002

TYTUŁEM: Plastykoterapia

B. Jeśli przedszkole/szkoła/pracodawca,  opłaca doskonalenie zawodowe. W e-mailu podaj: nazwę pracodawcy, adres, nip. Fakturę otrzymasz z odroczonym terminem płatności 14 dni na przelew dla pracodawcy