21 sierpnia 2021 r. godz.  8.00-13.00
cena: 150 zł
Szkolenie doskonalące on-line live na platformie ZOOM

Zapraszamy nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego, przedszkolnego, pedagogów, psychologów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką szkolenia.

NR AKREDYTACJI KURATORA OŚWIATY 93/2020

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli ISKRA SP.  Z O. O.

OTRZYMASZ:

• Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego: „Mindfulness – uważność w edukacji”
  • zgodny z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.),
  • oraz § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632 )
  • NR AKREDYTACJI KURATORA OŚWIATY 93/2020
  • certyfikat oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej
  • dostęp do spotkania on-line na żywo  (oraz jego nagranie na 14 dni)

Dzięki wspólnie wykonywanym ćwiczeniom, każdy uczestnik będzie miał sposobność, by doświadczyć na samym sobie jak działa uważność, zaobserwować co dzieje się w ciele i umyśle gdy dzięki prostej obecności stworzymy przestrzeń by „być” zamiast „działać”.

Sprawdzimy wspólnie dlaczego własna praktyka uważności jest konieczna przed rozpoczęciem pracy nad uważnością z uczniami.

Podczas zajęć odpowiemy na pytania:
– co uważność może dać dorosłym i dzieciom – w domu, w szkole, w codziennych sytuacjach?
–  jak uważność może wspierać nasz wspólny rozwój?
– jak pomóc dziecku radzić sobie z emocjami i niepokojem?
– czy uważność jest tym samym co relaksacja?
– jak nauczyć się koncentrować i znajdować spokój?

TRENER: Justyna Wiąckiewicz

Certyfikowana trenerka uważności dla dzieci Metodą Eline Snel© – „Uwaga, to działa!” *
Ukończyła trening MBSR (Mindfulness Based Stress Reducution) w metodologii Breathworks (Kraków) oraz szkolenie nauczycielskie metody Eline Snel© „Uwaga, to działa!”(Academy for Mindful Teaching, Holandia) pod kierunkiem twórczyni metody Eline Snel.
Muzykolog (KUL – studia magisterskie oraz UJ – studia doktoranckie), teolog (UKSW) i pedagog (WS Humanitas).
Mianowany nauczyciel z 10-letnim stażem pracy. Współpracuje z Filharmonią Lubelską prowadząc zajęcia umuzykalniające dla dzieci metodą Carla Orffa. W pracy pedagogicznej inspiruję się założeniami metody Porozumienia bez przemocy (M. Rosenberg) oraz Pozytywnej dyscypliny (J. Nelsen).
Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z grupami, które mają problemy z koncentracją, snem, własnymi emocjami, stresem i towarzyszącymi mu lękami.

Aby, otrzymać dostęp:

• wyślij potwierdzenie uiszczenia opłaty 150 zł na  iskra.edu@gmail.com podając dane do wydania certyfikatu:
  • 1. IMIĘ I NAZWISKO
  • 2. DATĘ ORAZ MIEJSCE URODZENIA
  • 3. NUMER TEL.

PŁATNOŚCI:

A.  JEŚLI * NIE * POTRZEBUJESZ FAKTURY ZA UDZIAŁ chcesz uczestniczyć indywidualnie, opłać dostęp do szkolenia 150 zł

ISKRA SP. Z O. O.  13195000012006010159900003

B.  JEŚLI DOSKONALENIE ZAWODOWE OPŁACA PRACODAWCA, PRZESZKOLE, SZKOŁA itp.

W E-MAILU PODAJ DANE: NAZWĘ PLACÓWKI, ADRES, NIP. na  iskra.edu@gmail.com

Fakturę otrzymasz w wersji elektronicznej na podanego e-maila

z odroczonym terminem płatności na przelew 14 dni dla pracodawcy