Szkolenie jest odpowiedzią na wzrastający deficyt uwagi, zaburzenia motoryki małej i dużej, zawężone pole widzenia spowodowane między innymi siedzącym trybem życia oraz nadmiernym kontaktem dziecka z ekranami współczesnych urządzeń elektronicznych.

Zapraszamy: nauczycieli wychowania przedszkolnego i szkolnego, wychowawców, opiekunów, pedagogów, terapeutów, bibliotekarzy, animatorów oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy oraz nowych umiejętności.

Termin: 7 sierpnia 2021 r.   Godz. 9.00 – 12.00
Szkolenie doskonalące on-line live na platformie ZOOM

NR AKREDYTACJI KURATORA OŚWIATY 93/2020

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli ISKRA SP.  Z O. O.

W PROGRAMIE:
          • nauka krótkich aktywności ruchowych, które regularnie włączane w proces edukacji przynoszą efekty w postaci bardziej skupionej i lepiej funkcjonującego ucznia lub całej grupy
          • ćwiczenia do pracy indywidualnej a ćwiczenia do pracy grupowej
          • zabawy i ćwiczenia angażujące motorykę dużą
          • zabawy i ćwiczenia angażujące motorykę małą
          • aktywności wzmacniające koordynację wzrokowo-ruchową; rękę-oko

Otrzymasz:
          • Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego „Dziecko z zaburzeniami koncentracji uwagi w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – warsztat zabaw i ćwiczeń dla nauczyciela, opiekuna, wychowawcy”
          • zgodny z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.),
          • oraz § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632 )
          • Certyfikat w wersji elektronicznej

Aby, otrzymać dostęp: