dostęp po wykupieniu w formie e-learningu z 14 dniowym dostępem do materiałów wideo

Otrzymasz garść konkretnych i merytorycznych porad, popartych doświadczeniem pracy z dziećmi.

Program oparty na wideo i foto z interaktywną rozmową:

• Poznasz nietuzinkowe sensoryczne techniki plastyczne oraz zabawy sensoryczno-motoryczne
  • Dowiesz się jak organizować przebieg zajęć, w jaki sposób zainteresować i wydłużać uwagę oraz aktywność dziecka podczas zajęć ze zmysłoterapii
  • Poznasz proste i skuteczne zabawy polisensoryczne z wykorzystaniem artykułów spożywczych oraz materiałów art-recyklingowych
  • A zaprezentowane pomysły  usprawnią integrację pracy półkul mózgowych, czego efektem będzie poprawa lateralizacji i kompensacja niektórych zaburzeń rozwoju dziecka!

Uczestnik otrzyma:

•  Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego z zakresu
  • „ZMYSŁOTERAPIA W ZABAWACH I EDUKACJI DZIECKA. WIELOZMYSŁOWA STYMULACJA”
  •  zgodnie z Rozp. MEN w wymiarze 3 godz. dydaktycznych zgodny z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.), oraz § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632 )
  • certyfikat w formie elektronicznej

ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP:

• W e-mailu podaj dane do wydania certyfikatu:

OPCJE PŁATNOŚĆ:

TYTUŁEM: ZMYSŁOTERAPIA + nazwisko uczestnika

lub wypełnij formularz – otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia i szczegółami