W KAŻDEJ CHWILI – FORMA E-LEARNING

ADRESACI: nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagodzy, studenci, rodzice szukający sposobów wspomagania rozwoju swoich dzieci oraz wszyscy zainteresowani doskonaleniem zawodowym.

• 2 Certyfikaty ukończenia kursu: „Animator Zabaw Dziecięcych” oraz „Animator Tańca”
  •  zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz.U. z 2019 r. poz.1045) oraz  § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632) w wymiarze po 5 godz. dydakt.
  • skrypt z zabawami
  • muzykę
  • dostęp do wideo z animacjami tanecznymi
  • CERTYFIKATY w formie elektronicznej

Poszukujesz nowatorskich pomysłów i inspiracji?

Jeśli tak, ten kurs jest dla Ciebie!!!  Podpowiemy jak rozpocząć przygodę z animacją i w praktyce przećwiczymy różnorodne pomysły do pracy z dziećmi od 3 lat, wieku przedszkolnym i szkolnym.

Mamy doświadczenie i chętnie się nim podzielimy!  Z nami poznasz wspaniałe gry i zabawy oraz międzypokoleniowe konkurs. Wyjdziesz z głową pełną pomysłów, które rewelacyjnie sprawdzą się w organizacji czasu wolnego, feriach letnich i zimowych, imprezach okolicznościowych: festynach, urodzinkach, weselu oraz zajęciach dydaktycznych.

Uzyskasz w jednej cenie 2 certyfikaty zgodne z MEN:

1. Certyfikat ukończenia kursu „Animator Zabaw Dziecięcych”
  2. oraz Certyfikat Animator Tańca

• Animator Zabaw Dziecięcych – autoprezentacja w teorii i praktyce (Czyli od czego zacząć?)
  • Najlepsze zabawy integracyjne dla małych i dużych grup dzieci
  • Sprawdzone zabawy, gry i konkursy dla dziewczynek i chłopców, grup międzypokoleniowych
  • Tańce, pląsy i zabawy taneczne
  • Autorskie tańce do muzyki do różnych hitów muzycznych